Відгуки паціентів

Шановні відвідувачі!

Ви знаходитесь на сторінці відгуків Медичного Центру «Флоріс». Тут Ви можете не тільки ознайомитися з відгуками наших клієнтів, але і залишити свої коментарі та побажання. Всі відгуки, розміщені на нашому офіційному сайті, є реальними і достовірними. У цьому легко можна переконатися, так як більшість людей при написанні відгуку залишають свої контактні дані.

Крім цього, оскільки все відвідування медичного центру фіксуються в спеціальному журналі, ми легко можемо встановити чи був той чи інший чоловік у нас в центрі, коли саме і якими послугами користувався. Тому можете бути впевнені, що спираючись на відгуки на даній сторінці, Ви спираєтесь на достовірну інформацію.

Ми дуже уважно ставимося до всіх нашим пацієнтам і нам важливий кожен Ваш відгук. Тут Ви можете не тільки подякувати нас за роботу, а й вказати нам на наші недоробки, якщо такі є. Якщо у Вас виникли якісь складнощі при відвідуванні медичного центру Флоріс, щось Вас не влаштувало, і у Вас є якісь претензії, обов'язково напишіть нам тут. Вся інформація буде отримана безпосередньо керівництвом медичного центру. Після обробки інформації ми обов'язково відреагуємо на Вашу претензію, і при необхідності з Вами зв'яжуться представники медичного центру «Флоріс».

Чекаємо на Ваші відгуки і можете бути впевнені, що не один Ваш відгук не залишиться поза нашою увагою!

Відгуки про нас від наших клієнтів:


Поліна (23.02.2024)

Дуже дякую медичному центру Флоріс та всім його працівникам, а особливо Бідоленко Наталії Вікторівні ❤️це чудовий лікар-координатор.вона надала мені інформацію та на правила до лікаря відносно мого захворювання. Дуже гарний та уважний лікар своєї справи. Щиро дякую вам.


Юлия (16.02.2024)

Хочу поблагодарить Олейника Василия Степановича!Пришла к нему на прием было очень плохо думала умру!!Спасибо он меня спас!


Оксана (16.01.2024)

Була приємно вражена прийомом у лікаря- УЗД Шевченка Олександра Анатолійовича. Дуже уважний, володіє надзвичайно високим рівнем знань, приємний, ввічливий. Відразу побачив всі проблеми, доступно пояснив. Дуже дякую за прийом


Аліна С. (8.11.2023)

Хочу подякувати Рєзнік Аліні Сергіївні. Дуже чуйний і уважний лікар. Гайморит вилікувала за 5 днів. До лікування індивідуальний підхід. Тепер якщо будуть питання - тільки до неї


Алла (28.10.2023)

Хочу виразити захоплення відданістю своїй справі та щиру подяку сімейному лікарю Возняк Наталії Михайлівні! Це лікар, яка завжди допомагає і лікарськими призначеннями, і відношенням до пацієнтів. Уважна, компетентна. До неї можна звернутися за допомогою в будь-який час і завжди отримати якісне лікування. Чуйна, доброзичлива, людяна. Дякуємо Вам, Наталіє Михайлівно, від усієї нашої родини!


Наталія Грищенко (13.09.2023)

Дякуємо сімейному лікарю Олені Романовні Батариній! Чуйна,уважна,доброзичлива,фахівець з великої літери.


Лариса Мальцева (14.07.2023)

Вдячна персоналу Флоріс за приємне обслуговування. Особлива подяка Рєзнік Аліні Сергіївні за чуйність та надання кваліфікованої допомоги. Довго хворіла на хронічний гайморит. Аліна Сергіївна підібрала мені лікування, яке допомогло вилікуватись. Дякую і за приємне спілкування.


Олександр (26.05.2023)

Хочу подякувати сімейному лікарю, Олені Георгіївні, за якісну, професійну допомогу. Дуже приємно, коли лікар не тільки професіонал у своїй справі, а ще й добра, гарна, чуйна людина. Олена Георгіївна лікар, якому можна довірити свое життя. Хочу висловити вдячність від всієї нашої родини. Дякую Богу, що є такі лікарі. Дякую за Вашу працю.


Катерина (27.02.2023)

Флоріс на Сірка, лікар-УЗД Шевченко Олександр Анатолійович найкращий в своїй справі. Дуже уважний, відповідає на всі питання, відразу знайшов проблему, спокійна та комфортна обстановка. Дуже дякую за прийом


Алла (2.02.2023)

хочется виразити подяку Жуковій Вікторії Іванівні за гарне ставлення та уважність до пацієнтів всім рекомендую звертатись саме до неї


Додати відгук про нас

Будемо раді отримати від Вас відгук про нас. Завдяки цим відгуками відвідувачі сайту зможуть отримати достовірну інформацію про високу якість і професіоналізм наших фахівців.

Вкажіть картинку у форматі JPEG, PNG або GIF
Не публікується на сайті!
Поля, позначені * - обов'язкові для заповнення!