Ультразвукове дослідження (УЗД)

Що необхідно знати про УЗД

При УЗД для створення зображення внутрішніх органів використовуються звукові хвилі високої частоти. УЗД безпечно для вагітних і дітей, так як не пов'язане з радіацією. При проведенні узі на шкіру наноситься гель і спеціальний датчик переміщують над цікавить областю. УЗД безболісно. Комп'ютер обробляє сигнал і виводить його на екран у вигляді зображення. УЗД значно дешевше МРТ і комп'ютерної томографії. Якість результатів залежить від класу приладу та навичок лікаря.З детальним списком всіх видів ультразвукових досліджень, які ми проводимо, та цінами на них Ви можете ознайомитися за посиланням .

Як проходить УЗД

 

УЗИ Сумы (ультазвуковое исследование)Як правило, УЗД проходить в спеціалізованому кабінеті. Ви лягаєте на кушетку для проведення УЗД. Лікар наносить гель на шкіру над цікавить областю дослідження. Гель покращує передачу УЗ-хвиль. Під час УЗД лікар преміщеє датчик. Можливо, Вас попросять ненадовго затримати дихання. Ви можете відчути легке тиск від датчика, але не будете чути хвилі високої частоти.

У медичному центрі « Флоріс » для проведення УЗД використовуються апарати УЗД експертного класу «Toshibo Aplio», укомплектовані лінійними, конвексний і мікроконвексний датчик різної частоти.

Наша перевага - це висока якість УЗД.

Запис на прийом

 Виберіть цікавлячу Вас сторінку