Мамографія

В даний час в світі в переважній більшості випадків для діагностики раку жіночої молочної залози (РМЗ) використовують рентгенівську проекційну мамографію.

Мамографія є рентгенологічний метод дослідження. Даний метод дослідження застосовується вже протягом більше 30 років.

Мамографія - це, можливо, найбільш важливий метод діагностики захворювань молочної залози. Він дозволяє не тільки визначити наявність змін в тканинах молочної залози, але і оцінити їх розміри, характер, поширеність. Важко переоцінити значення цього методу.

Мамографія

Фахівці-мамологи та онкологи рекомендують проводити щорічні профілактичні дослідження за допомогою мамографії у всіх жінок старше 40 років.

Метод мамографії використовується в якості скринінгу, тобто методу швидкого обстеження великих груп пацієнток.

Причому він дозволяє виявити патологічні зміни на ранніх стадіях. Наприклад, застосування мамографії дозволило знизити смертність від раку грудей на 35% у жінок старше 50 років.

Раннє виявлення раку молочної залози за допомогою мамографії також означає, що більша кількість жінок можуть вилікуватися від цього захворювання, при цьому зберігши груди.

Це можливо, тому що якщо рак виявлений на ранній стадії і не встиг прорости в сусідні тканини або дати метастази, він може бути легко посічений, не вдаючись при цьому до видалення всього органу - операції мастектомії.

Запис на прийом