Офісна гістероскопія

Офісна гістероскопія - це ендоскопічний метод дослідження всіх відділів матки за допомогою спеціальної камери.
🧐 У процесі гістероскопії можна виявити: внутрішньоматкову патологію, спайковий процес, міому, поліп ендометрію. Визначивши точну локалізацію вогнища захворювання, за необхідності – лікар зможе провести прицільну біопсію та видалити новоутворення із порожнини матки.
🔺Показання до процедури:
✅ безпліддя,
✅ підозра на ендометріоз, поліпи, підслизову міому,
✅ непрохідність маткових труб, аномалії розвитку;
✅ порушення менструального циклу;
✅ залишки тканин після викидня, аборту або пологів, внутрішньоматкова спіраль;
✅ спайки, гіперплазія;
✅ підозра на онкологічний процес;
✅ викидні в анамнезі.⠀
🔺Процедура не займає більше 30 хвилин і не потребує подальшої госпіталізації. Проводиться процедура під седацією (в стані медикаментозного сну), тому пацієнтка не відчуває жодних неприємних або больових відчуттів. Прилад оснащений оптичною системою, яка передає зображення на монітор. Лікар поступово просуває камеру та оглядає всі ділянки, зазначає патологічні утворення, їх розмір та розташування. При необхідності може взяти матеріал для подальшого гістологічного дослідження або видалити поліп тощо. Після завершення процедури через 30-40 жінка може залишити клініку.⠀

У нашому Центрі гістероскопія та інші гінекологічні процедури проводяться за допомогою обладнання світових виробників. Надійне обладнання та досвід лікарів дозволяють зробити процедуру безпечною та комфортною.
Медичний центр «Флоріс» - з турботою про ваше здоров’я!!!