Сікора Володимир Віталійович

Лікар-уролог Вища категорія Сікора Володимир Віталійович місто Суми

Запис на прийом

Лікар-уролог

Стаж роботи з 1997 року.

Вища категорія

Коротка історична довідка:

У 1995 році закінчив Тернопільський державний медичний інститут.

1995-1997 рр. проходив інтернатуру на базі СГКБ №1 і Тернопільській обласній клінічній лікарні за спеціальністю урологія.

2001-2003 рр. навчався на клінічній ординатурі на кафедрі госпітальної хірургії за курсом урології на базі ТГМА ім. Горбачевського.

З березня 2004 року і по лютий 2008 року - асистент кафедри ортопедії, травматології та невідкладних станів медичного інституту СумДУ, завідувач курсом урології.

У лютому 2007 року захистив кандидатську дисертацію на тему: «Морфофункціональні зміни нирок при комбінованому впливі іонізуючого випромінювання і солей важких металів».

З вересня 2013 року і по теперішній час - доцент кафедри хірургії та онкології, завідувач курсом урології.

Регулярно знайомиться з вітчизняної та іноземної літературою за фахом, читає лекції студентами і лікарям. Має 82 опубліковані статті, 3 навчальних посібники.

Проводить лікування хворих з сечокам'яною хворобою, доброякісну гіперплазію простати (аденома), запальними захворюваннями сечостатевої системи (пієлонефрит, цистит, хронічний і гострий простатит), аномаліями розвитку і новоутвореннями сечостатевої системи.

          Спеціаліст в області оперативної урології та ендоурології. Основні напрямки роботи - ендоскопічна урологія (лазерне контактна дроблення каменів нирок і сечоводів), рентген-ендоскопічні операції на нирках (перкутанная нефролітотрипсії), трансуретральні операції на простаті, хірургічне лікування захворювань статевих органів.