Уролог

Урологія (грец. uron сеча) - розділ клінічної медицини, що вивчає захворювання органів сечової системи (у чоловіків також захворювання чоловічих статевих органів, тобто андрологія), розробляє методи діагностики та лікування таких патологій.

Захворювання органів сечовидільної системи відрізняються специфічною симптоматикою. В урології деякі хвороби протікають настільки характерний, що діагноз можна поставити на підставі даних анамнезу. При цьому враховують наявність болю у пацієнта, її характер і локалізацію, особливості сечовипускання і ін симптоми.

Зустрічається повна відсутність сечовипускання і позивів до нього - анурія. Зазвичай вона є ознакою ниркової недостатності. Наслідком анурії може бути уремія, гостре або хронічне самоотруєння організму. Найбільш часто виникає при гломерулонефриті і амілоїдозі нирок нефротичний синдром обумовлений масивною втратою білка з сечею і супроводжується набряками особи, переважно в області очей (особливо вранці), ніг, черевної порожнини; хворі відзначають загальну слабкість, втрату апетиту, спрагу, сухість у роті і ін
Про запальному процесі в сечостатевих органах, сечокам'яній хворобі, простатиті свідчить підвищення кількості лейкоцитів в сечі - лейкоцитурія. Багато урологічні захворювання супроводжуються нирковими коліками - гострим болем в поперековій області. Найчастіше вони вказують на нирково-кам'яну хворобу, гідронефроз, нефроптоз і інші хвороби нирок.

Чоловіча урологія

Андрология - (грец. "андро" - чоловічий і "logos" - вчення, наука), наука, що вивчає фізіологію та патологію чоловічого організму. Таке тлумачення андрології як нової науки про чоловіка здається більш правильним і перспективним, ніж прийняте досі визначення андрології як науки тільки про фізіології і патології чоловічих статевих органів, чоловічих статевих розладах та чоловічому безплідді або тільки як розділ урології, що вивчає захворювання чоловічих сечостатевих органів.

Андрологія займається лікуванням запальних захворювань, травм статевої системи та їх наслідків, конгестівних захворювань статевих органів у чоловіків, новоутворень зовнішніх статевих органів, передміхурової залози і насінних бульбашок, хірургічних і медикаментозних порушень ерекції. Андрологія вивчає причини затримки статевого розвитку та чоловічий гіпогонадизм, чоловічого безпліддя, клімакс і інші захворювання статевої системи у чоловіків.

Андрологія займається проблемами і лікуванням порушення ерекції (еректильна дисфункція) і чоловічим безпліддям (інфертільной), чоловічий клімакс, вроджені та набуті відхилення будови і функції статевого члена і стриктури уретри, запальні захворювання чоловічих статевих органів (хронічний простатит), інфекції, захворювання що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) у чоловіків. За кордоном все це успішно лікується.

Уролог - це фахівець, який вивчає причини захворювань органів сечостатевої системи, чоловічих статевих органів, проводить діагностику та здійснює лікування.

Андролог займається лікуванням чоловічого безпліддя. У нашій клініці кабінет уролога
працює з 2003 року. За цей час ми накопичили великий досвід лікування запальних захворювань сечостатевих органів, аденоми передміхурової залози, сечокам'яній хворобі, безпліддя.
Якщо Вам 30-35 років (і більш), Вас турбують періодичні болі в паховій області, попереку, невмотивована слабкість, стомлюваність, прискорене сечовипускання, то є привід для візиту до лікаря-уролога.
Кабінет співпрацює з кабінетом гінеколога для лікування статевих партнерів, і, існуючи в структурі багатопрофільної клініки, має можливість отримати консультації будь-якого вузького фахівця, провести додаткове обстеження та лікування супутньої патології. Ми гарантуємо Вам якісне обстеження. Призначене лікування буде відповідати сучасним світовим стандартам. У схему лікування обов'язково входять імунологічна корекція стану хворого і різні апаратні методики.
 


Виберіть цікавлячу Вас сторінку