Тромбози після Covid-19

Тромбози після Covid-19

Коронавірус круто змінив наше життя і сьогодні будемо говорити про ризик утворення тромбозів при COVID.

Навіть при безсимптомному перебігу COVID 19 у пацієнтів може відбуватися запалення дрібних судин і утворюватися тромби. Про це говорять і офіційні дані по Європі.

Численні дослідження показали, як коронавірус змінює кров пацієнтів. Це відбувається через викид в кров хімічних речовин під час боротьби організму з хворобою.

Виявили, що вірус робить її більш густою, а кров, що гусне веде до утворення тромбів.

Тромби формуються на стінках судин, іноді повністю закриваючи його просвіт. Так відбувається в дрібних судинах легень і легені перестають виконувати свою функцію, що і підтверджує КТ легень.

Дуже небезпечно коли тромби утворюються в судинах нижніх кінцівок, і при відриванні тромбу від стінки він може закупорити більш дрібні судини і викликати дуже серйозні ускладнення, такі як ТЕЛА, інфаркт, інсульт. І в цьому випадку не завжди лікарі встигають надати допомогу.

Порушення згортання можна контролювати, але це можна зробити тільки медикаментами, народні засоби типу часнику і алкоголю тільки завдають ще більшої шкоди.

Якщо ви недавно перенесли Коронавірус, або підозрюєте що перенесли безсимптомную форму захворювання, рекомендуємо пройти обстеження і здати аналізи крові.

Будьте здорові, разом з медичним центром «Флоріс».

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3

Запис на прийом

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #КТ_Суми #компьютерная_томография #анализы  #узи   #короновирус  #гемостазиолог