Сімейний лікар завжди поруч!

Сімейний лікар

Сімейний лікар завжди поруч!

Сімейні лікарі медичного центру «Флоріс», навіть в період карантину завжди поруч та завжди готові прийти на допомогу. Якщо ви відчули перші прояви недуги, ви завжди можете проконсультуватися з вашим сімейним лікарем. Лікарі можуть консультувати в телефонному режимі а також у відділенні медичного центру дотримуючись усіх рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України.

 

Якщо ви ще не обрали свого сімейного лікаря – мерщій звертайтесь в Медичний центр «Флоріс». Ваше здоров’я буде під пильним контролем найкращих спеціалістів.

 

Оформивши декларацію з сімейним лікарем ви безкоштовно отримуєте повний перелік медичних послуг гарантованих державою на первинній ланці.

 

Згідно другого етапу медичної реформи, для отримання планової медичної допомоги обов’язково потрібно мати декларацію з лікарем. В нашому центрі за направленням сімейного лікаря ви може безкоштовно пройти обстеження: мамографія, фіброгастродуаденоскопія, відеоколоноскопія. Також, в Медичному центрі «Флоріс» ви можете здати аналізи на короновірус для виїзду за кордон або планової госпіталізації.

 

Укладіть декларацію з сімейним лікарем «Флоріс» та оцініть рівень Європейської якості надання медичних послуг безкоштовно.

 

Телефони для запису до лікаря: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3
#флорис #floris #флоріс #флориссумы #короновирус#сімейнийлікар

Запис на прийом