Перевір свій імунітет до короновірусу!

Аналіз на антитіла до COVID_19

Медичний центр «Флоріс» проводить тестування на антитіла до короновірусу (вірусу SARS-CoV-2). Лабораторні дослідження для якісного і кількісного визначення антитіл класу G (IgG) проводяться із застосуванням технології імуноферментного аналізу (ІФА).

Увага! Тестування проводиться для пацієнтів без симптомів ГРЗ (підвищення температури, кашель, задишка, м'язовий біль, слабкість і відчуття закладеності в грудній клітині). Обов'язкова умова - відсутність контактів з хворими на COVID-19 протягом останніх 14 днів.

Також, аналіз призначений для тих, хто:

  • хворів на пневмонію або ГРЗ (Гострі респіраторні захворювання) в період з січня по квітень поточного року,
  • не помічає у себе симптомів, але має підстави для хвилювань (наприклад, на роботі вимушений спілкуватися з великою кількістю людей).
  • просто бажає знати рівень свого імунітету до вірусу COVID-19.

Позитивний результат в аналізі свідчить про контакт людини з вірусом в минулому і наявності імунітету до вірусу зараз, в цьому випадку ризик захворіти повторно мінімальний.

Для Юридичних осіб є можливість виїзду на підприємство для групового забору крові на аналіз.

Що таке тест на Антитіла

Перенесені інфекції залишають в імунній системі «сліди», за якими можна визначити, чи хворіла людина тим чи іншим інфекційним захворюванням. Після контакту з інфекцією (зокрема, з коронавірусів SARS-CoV-2 (COVID-19) наш організм виробляє специфічні саме для цієї інфекції білки, які називають антитілами. Ці білки беруть участь в імунних реакціях і захищають організм від цієї інфекції в майбутньому.

Визначення антитіл до тієї чи іншої інфекції в крові людини дозволяє опосередковано оцінити чи захищена людина від цієї хвороби в даний момент. Саме наявність в крові антитіл класу IgG говорить про те, що сформований активний імунітет до інфекції.

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»!

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3
#флорис #floris #флоріс #флориссумы #короновирус #короновірус #COVID-19 #аналізи #лабораторія #антитіладокороновірусу #ПЦР   

 

Запис на прийом