Обслуговування людей з порушенням слуху

Обслуговування людей з порушенням слуху

Як відомо, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я в світі кожна 10-та людина має помірні або важкі порушення слуху. В Україні кількість таких осіб складає щонайменше 2 мільйони людей, з них людей з інвалідністю слуху близько 508 тисяч осіб.

Спільно с громадським об’єднанням «Центр соціального бізнесу» вперше в Сумах в Медичному центрі «Флоріс» створено умови обслуговування для людей з вадами слуху, що дає можливість отримати якісні медичні послуги в комфортних умовах.

В медичному центрі встановлені спеціальні планшети з програмою перекладачем жестової мови в режимі он-лайн. Також розміщено спеціальні QR-коди з посиланням на програму «Connect Pro» для встановлення відео зв’язку з перекладачем, в тому числі з пристроїв пацієнтів. Для пацієнтів послуги перекладу є абсолютно безкоштовними.

Олена Зеленська (дружина президента України): «Під час карантину мільйони людей отримали досвід повної або часткової ізоляції. Ми всі відчули бар’єри. Для більшості з нас це – не назавжди. Але поруч є люди, для яких ці бар’єри не зникнуть ніколи. Сотні тисяч українців постійно живуть за бар’єрами, які зараз відчули всі.»

Створимо умови для комфортного життя для людей з порушеннями слуху. Медицина без бар’єрів!!!

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57

м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3 та І. Сірка, 7/2

#флорис #floris #флоріс #флориссумы

Запис на прийом