КТ Онкоскринінг

КТ Онкоскринінг

За статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я тенденція до збільшення онкологічних захворювань в світі зберігається. У зв'язку з цим, профілактичні огляди всього організму з метою виявлення патологій на ранніх стадіях сьогодні є необхідністю! Для цього в медичному центрі «Флоріс» в Сумах діє унікальна програма обстеження: КТ-онкоскринінгу.

Сканування проводиться в положенні лежачи на спині з кроком зрізу всього 0,5 мм та дозволяє виявити новоутворення розміром навіть близько 1 мм. Під час онкоскринінгу проводиться комп'ютерна томографія:

  • голови (головний мозок, кісткові структури, придаткові пазухи),
  • шиї (м'які тканини),
  • органів грудної клітини (легені, середостіння, плеври),
  • органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, надниркові залози, нирки, видимі відділи шлунку, кишечник),
  • органів малого тазу (матки, придатків і сечовий міхур у жінок, простата, сечовий міхур у чоловіків).

Дослідження проводиться з введенням контрасту, який дозволяє деталізувати загальну картину органів і систем організму, виявити пухлини, які патологічно накопичують контрастну речовину, визначити пухлинну патологію судин, оцінити динаміку накопичення \ виведення контрастного препарату в патологічних осередках.

Онкоскринінг дозволяє виявити пухлинні процеси в організмі на тій стадії, коли ще немає ніяких симптомів.

Потурбуйтесь про своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3
#Флоріс #флорис #КТ  #компьютернаятомография #онкоскрининг #КТСумы #КТСуми #Компьютерная.томография.Сумы #КТбрюшнойполости #КТонкоскрининг