КТ - онкоскринінг. Рання діагностика пухлин

КТ - онкоскринінг

За статистикою Всесвітньої Організації Охорони здоров'я тенденція до збільшення онкологічних захворювань в світі зберігається. У зв'язку з цим, профілактичні огляди всього організму з метою виявлення патологій на ранніх стадіях сьогодні є необхідністю! Для цього в медичному центрі «Флоріс» в Сумах діє унікальна програма обстеження: КТ-онкоскринінгу.

Сканування проводиться в положенні лежачи на спині з кроком зрізу всього 0,5 мм. Під час онкоскринінгу проводиться комп'ютерна томографія голови (головний мозок, кісткові структури, придаткові пазухи), шиї (м'які тканини), органів грудної клітини (легені, середостіння, плеври), органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, селезінка, підшлункова залоза, надниркові залози, нирки, видимі відділи шлунку, кишечник), органів малого тазу (матки, придатків і сечовий міхур у жінок, простата, сечовий міхур у чоловіків).

Дослідження проводиться з введенням контрасту, який дозволяє деталізувати загальну картину органів і систем організму, виявити пухлини, які патологічно накопичують контрастну речовину, визначити пухлинну патологію судин, оцінити динаміку накопичення \ виведення контрастного препарату в патологічних осередках.

Онкоскринінг дозволяє виявити пухлинні процеси в організмі на тій стадії, коли ще немає ніяких симптомів.

Потурбуйтесь про своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул.І.Сірка,3 #флорис #floris #флоріс #флориссумы #КТ_Суми #компьютерная_томография #КолышкинВладимир 

#ЧемерисЯрослав

Запис на прийом