КТ-легень

КТ-легень

Зараз, в період пандемії коронавірусної інфекції дуже часто - комп'ютерна томографія (КТ) легень вкрай необхідна пацієнтам. Пацієнти, які перехворіли на коронавірус часто говорять про те, що COVID-19 у них був діагностований лише після КТ легень, де і було виявлено ускладнення - вірусна пневмонія. 
Третя хвиля пандемії виявилася ще більш небезпечною. Небезпека полягає в тому, що пневмонія викликана короновірусом, на ранніх стадіях може протікати практично безсимптомно, але вона швидко прогресує, і може призвести до найгірших наслідків.
Згідно статистичним дослідженням проведеним спеціалістами медичного центру «Флоріс» за останні 7 днів, серед пацієнтів, що звернулися до нашого центру для проведення КТ легень, пневмонія була виявлена у 86% випадків. Ступінь ураження легень від 4% до 88%. Середній показник ураження легень складає 41,7%. Четверо пацієнтів звернулися на дослідження у важкому занедбаному стані, та після проведення комп’ютерної томографії, лікарями центру було прийняте рішення про термінову госпіталізацію.
Не нехтуйте своїм здоров'ям!!!
Вчасно проведене дослідження дає можливість запобігти важких ускладнень. Будьте здорові, разом з медичним центром «Флоріс».
Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. І. Сірка, 3

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #КТ_Суми #компьютерная_томография 

 

Запис на прийом