Хто такий гемостазіолог?

Гемостазіолог

Система гемостазу виконує роль своєрідних ваг в організмі, основна функція яких - підтримувати кров в рідкому стані, зупиняти кровотечу при пошкодженні судини і розчиняти тромби, які вже впоралися зі своїм завданням.

Гемостазіологія – це наука про механізми згортання крові.

Це молодий напрямок сучасної медицини, який ще не виділений в окрему спеціальність. Але питання, які висвітлює гемостазіологія, виникають у різних сферах медицини – у терапії, хірургії, гінекології та інтенсивній терапії. Обстеження системи згортання крові потрібне:

  • якщо у Вас або Ваших рідних були венозні тромбози будь-якої локалізації;
  • якщо у Вас часто з’являються синці та крововиливи при найменшій травмі;
  • якщо у Вас є хронічні захворювання печінки, оскільки печінка – місце синтезу багатьох компонентів згортальної та протизгортальної систем крові;
  • при вирішенні питання про доцільність гормональної контрацепції (сумісно з гінекологом);
  • при підготовці до планових оперативних втручань, особливо великих, які пов’язані з високим ризиком таких ускладнень, як кровотечі або утворення тромбів;
  • якщо Ви отримуєте препарати, що перешкоджають згортанню крові (при захворюваннях серця, після кардіохірургічних втручань).

Зверніться до спеціаліста з гемостазіології Медичного центру «Флоріс» та отримайте повну інформацію про стан Вашого здоров’я та можливості його покращення.

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка,

#флорис #floris #флоріс #флориссумы  #гемостазіолог #гематолог

Запис на прийом