Гастроскопія. Навіщо потрібно робити?

Гастроскопія у медичному центрі Флоріс

      Чи знаєте ви, наскільки важливо проходити гастроскопію і колоноскопію (сучасний високотехнологічний діагностичний огляд верхніх і нижніх відділів шлунково-кишкового тракту)?

Ця  діагностична, в тому числі лікувальна (дрібні утворення можна зразу видаляти) процедура, дозволяє оглянути слизову стравоходу, шлунку та дванадцятипалої кишки, побачити мінімальні зміни, які неможливо виявити іншими методами (рентгеном та УЗД) та вчасно пролікувати і попередити тим самим розвиток онкологічних захворювань.⠀

Таке підступне захворювання, як рак шлунку, не дає про себе знати на ранніх стадіях через відсутність больових рецепторів у слизовій оболонці органів шлунково-кишкового тракту. Саме тому в Україні рак у більш ніж 50% діагностують на пізніх стадіях (III -IV), коли лікування малоефективне. Хоча насправді рак розвивається на тлі передракових нелікованих змін протягом тривалого часу - до 10-20 років. І ще 2-3 роки минає з того моменту, коли рак поширюється за межі органу.

Саме тому лікарі рекомендують проходити гастроскопію і колоноскопію 1 раз на 1-2 роки бо такою важливою є рання діагностика!

До того ж пацієнтам старше 50 років за наявності електронного направлення сімейного лікаря в Медичному центрі «Флоріс» гастроскопія проводить БЕЗКОШТОВНО, а колоноскопія з 40 років!

За бажання додатково Ви зможете отримати консультацію, тест на хелікобактер пілорі, місцеве або загальне (медикаментозний сон) знеболення,  безкоштовно диск відеозаписом та гістологічне дослідження біопсіі з слизової.

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57

м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3 та І. Сірка, 7/2

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #гастроскопия_Суми #гастроэнтеролог #УЗИжелудка #КТбрюшнойполости

Запис на прийом