Ендоскопія "уві сні" без болю

Гастроскопія та колоноскопія у стані медикаментозного сну

За статистикою кожен 12 житель України хоча б раз в житті відчув на собі всю «красу» такої процедури як гастроскопія. І навіть ті, кого обійшла стороною ця доля знають про те, що дослідження являє собою одну з найнеприємніших діагностичних процедур, які досить часто призначаються лікарями-гастроентерологами.

Чому «гастроскопія чи колоноскопія уві сні» краще? Навіщо потрібна седація?

Найголовніший плюс проведення ендоскопічного дослідження «уві сні» - це якісний огляд. Пацієнт перебуває в стані глибокого сну, його не мучить блювотний рефлекс, больові відчуття, лікаря ніщо не відволікає від роботи, відповідно огляд проходить максимально інформативно.

Наскільки безпечна ендоскопія уві сні?

Багато пацієнтів помилково називають цю процедуру - "ендоскопія під наркозом". Відверто кажучи, наркозу як такого в цій процедурі немає. У Медичному центрі «Флоріс» використовуються седативні препарати - короткодіючі снодійні засоби. Їх дія абсолютно безпечна для організму і триває в середньому всього лише близько 10 хвилин, чого цілком достатньо для проведення ретельної діагностики.
Перед процедурою вас консультує лікар-анестезіолог, він же присутній поруч з вами протягом усього часу проведення дослідження.
Ендоскопія уві сні - це можливість перевірити свій організм без страхів і неприємних відчуттів!

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57

м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3 та І. Сірка, 7/2

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #гастроскопия #колоноскопия #эндоскопия #гастросокпиявосне

Запис на прийом