Дитячий гінеколог. Поради мамам.

Дитячий гінеколог

 ДИТЯЧИЙ ГІНЕКОЛОГ

Щоб розвіяти всі мамині страхи з приводу огляду її дочки в цьому пості ми розповімо як і коли проходить огляд у дитячого гінеколога.

Читаємо ▪Зберігаємо ▪ Ділимось

Якщо у маленької дівчинки немає ніяких скарг, відвідати дитячого гінеколога необхідно «перед дитячим садочком», «перед школою», потім в період статевого дозрівання. Після появи першої менструації дівчинка повинна відвідувати гінеколога щорічно.

ЯК ПРОХОДИТЬ ОГЛЯД 🔎

Перший гінекологічний огляд дівчинки проводиться ще в пологому залі одразу після народження. Тому до дитячого гінеколога можна звертатися вже з грудного віку.

У однорічних малят лікар проводить огляд для виявлення синехії, при необхідності призначає лікування і дає рекомендації мамі.

У віці від 3 до 7-10 років лікар дивиться ступінь розвиненості зовнішніх статевих органів, визначає їх відповідність віку, пальпує живіт для виключення утворень малого таза. При необхідності може взяти мазок з піхви на бактеріологічне дослідження.

11 років і старше гінекологічне обстеження проводиться на спеціальному кріслі. Гінеколог оцінює характер лобкового оволосіння, будова клітора, статевих губ, виділення зі статевих шляхів.

З 11-12 річного віку починають застосовувати ректоабдомінальное дослідження (за показанням). «Промацуючими» рухами лікар визначає положення матки, її рухливість, стан яєчників, а також виключає патологічні утворення малого тазу.

У 13-15 років, коли встановлюється менструальний цикл, дівчинка повинна показуватися жіночому лікарю щорічно, це обстеження для неї є обов'язковим.

Огляд дитячого гінеколога специфічний, пов'язаний зі страхами і сором'язливістю. Боятися і соромитися його абсолютно не потрібно. Тим більше нехтувати консультацією 👩🏼

Важливо !! Якщо мами самі будуть слідувати простим правилам і дотримуватися гігієни, то і їх дівчатка будуть здоровими. Гігієна дівчинки - запорука здоров'я жінки!

МАМИНІ ПОРАДИ 👩👧

Мама повинна навчити доньку:

-          правилам гігієни

-          не сидіти на холодних, мокрих лавках або поверхнях

-          берегти себе від травм

Дівчинка повинна знати, що мамі можна довіряти і розповісти про найінтимніші проблеми. 

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57

м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3 та І. Сірка, 7/2

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #дитячийгінеколог #детскийгинекологСумыг 

Запис на прийом