Декларація з сімейним лікарем

Щаслива сім'я

Медичний центр Флоріс запрошує укласти декларацію з сімейним лікарем абсолютно безкоштовно, незалежно від прописки і підписаної раніше декларації в іншій медичній установі.🎉 
👍Послуга сімейного лікаря в МЦ «Флоріс» є безкоштовною.
✅Аналізи по декларації безкоштовні в необмеженій кількості:
⚡️загальний аналіз крові
⚡️загальний аналіз сечі
⚡️глюкоза крові
⚡️загальний холестерин
⚡️швидкий тест на вагітність 
⚡️гепатити та ВІЛ.
А також ЕКГ, Мамографія, Фіброгастродуаденоскопія, Колоноскопія
🟢 Сімейний лікар медичного центру «Флоріс» оформлює медичні довідки та листок непрацездатності, який має повну юридичну силу.
🟢 Якщо у Вас вже є декларація з сімейним лікарем, ви може її перепідписати з сімейним лікарем МЦ «Флоріс», а попередня декларація анулюється автоматично.
🟢 Для підписання декларації з собою треба мати паспорт або ID-картку, ідентифікаційний код, мобільний телефон (на який приходить код підтвердження), це займає всього 15 хвилин.
🟢 Якщо мені потрібно до ортопеда або іншого лікаря, чи зможу я звернутися до лікаря в державну медичну установу? Звісно так, за направленням сімейного лікаря пацієнт може звернутися до будь-якої медичної установи України, як приватної так і державної. Право вибору вузького спеціаліста залишається за пацієнтом.
‼️Наші переваги‼️
🍀1. Відділення медичного центру «Флоріс» знаходиться в зручному місці, всього 3-5 хвилин від вашого дому, за адресою вул. Івана Сірка 3.
🍀2. Прийом відбувається чітко за записом, в зручний для вас час, що дозволяє заздалегідь планувати свій день.
🍀3. Графік роботи медичного центру з 8.00 до 20.00 у будні та з 8.00 до 16.00 у вихідні, що дає можливість Вам обрати зручний час для візиту до лікаря.
🍀4. Відділення медичного центру оснащено новітнім обладнанням, що дає можливість скористатися широким спектром діагностичних послуг європейської якості. Кабінет комп’ютерної томографії та рентген кабінет працюють цілодобово без вихідних. Лабораторні аналізи виконуються сьогодні на сьогодні, в тому числі і аналіз ПЛР на COVID-19.
🍀5. Для декларантів діє знижка на усі супутні послуги, що не входять в безкоштовний пакет НСЗУ -10%.
🍀6. Доступ до сімейного лікаря 24/7.
🍀7. Обравши сімейного лікаря МЦ «Флоріс» ви отримуєте якісне медичне обслуговування у сучасному, комфортному медичному центрі Сум, а рахунок за послуги сплачує держава.
🍀8. Діє програма «Доступні ліки», забезпечення інсулінами та наркотичними препаратами для онкохворих.
💪Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»!💪
 
Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3
#флорис #floris #флоріс #флориссумы #семейныйврач #декларациясврачом #вакцинациясуми