5 ПОРАД ГІНЕКОЛОГА НА КОЖЕН ДЕНЬ

Гінеколог

5 ПОРАД ГІНЕКОЛОГА НА КОЖЕН ДЕНЬ

пост для додавання в закладки 📌

 

Порада перша - регулярне відвідування гінеколога

Багато жінок вважають, що якщо нічого не болить, то немає сенсу відвідувати лікаря. Це невірна позиція. Відвідувати лікаря необхідно як мінімум раз на рік, навіть при гарному самопочутті.

Порада друга - завжди звертайте увагу на виділення

Виділення зі статевих шляхів - це звичайні супутники жінки, які постійно (в тій чи іншій мірі) присутні в її житті. В той же час, характер цих виділень змінюється і в залежності від фази менструального циклу, і в разі розвитку будь-якого захворювання. Слідкуйте за виділеннями і зможете помітити перші ознаки недуги до того, як він завдасть значної шкоди вашому організму.

Порада третя - пам'ятайте про безпечний секс

Лікарі-гінекологи впевнені, що нехтувати безпечним сексом не варто навіть в тому випадку, якщо ви повністю впевнені в своєму партнерові.

Порада четверта - дозуйте навантаження

Молоді мами з дітьми на руках, підтягнуті спортсменки в тренажерному залі, дівчата в магазині з важкими пакетами - знайома картина? В той же час, жіночий організм в силу своєї анатомічної будови не призначений для серйозних силових навантажень і підняття важких предметів.

Порада п'ята - прищеплюйте дітям культуру статевого життя і з дитинства привчайте дівчаток дотримання правил особистої інтимної гігієни.

Незважаючи на делікатність проблеми, мама обов'язково повинна обговорювати зі своєю донькою питання статевого життя і контрацепції, (особливо коли дівчинці виповниться 12-13 років). Подолати психологічний бар'єр дуже важливо, адже стороння інформація може виявитися згубною.

Поясніть підлітку, що турбота про збереження свого здоров'я, допоможе юній представниці прекрасної статі уникнути багатьох «жіночих проблем» в майбутньому.


Наостанок зазначимо, що важливим фактором збереження здоров'я є довірчі відносини між лікарем і пацієнтом. Саме тому фахівці рекомендують жінці мати «свого» лікаря, який повністю влаштовує манерою спілкування і кваліфікацією.

Будьте здорові, разом з медичним центром «Флоріс»!

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3
#Флоріс #флорис #гінеколог #УЗД #гинекологСумы #Маммография #КучеренкоИрина #БулаваЮлия #планирование.беременности #удаление.папилом