Підсумки 2021 року

2021 Флоріс  

Наближається Новий Рік!

2021 рік видався вкрай складним для кожного з нас і для всього світу в цілому. Але не дивлячись на це, наш центр продовжує стрімко розвиватись і хотілося б підсумувати досягнення цього року.

Які ж позитивні зміни відбулися в медичному центрі "Флоріс" цього року?

  • відкрито нове відділення Медичного центру «Клініка жіночого здоров'я», де жінки можуть довірити своє здоров'я найкращим спеціалістам
  • встановлено новий, безсумнівно найпотужніший та найкращий Комп'ютерний томографа 2021 року випуску Siemens Somatom Difenititon Edge 384 зріза, аналогів якому немає в Сумській області. Апарат дозволяє проводити унікальні для Сум дослідження серця та судин.
  •  розширено перелік лікарів центру, на сьогодні в Медичному центрі «Флоріс» прийом ведуть понад 55 лікарів більш ніж 35 спеціальностей
  •  4 лікарів центру в 2021 роцу захистили дисертації та отримали вчену ступінь Кандидат медичних наук та 6 лікарів отримали вищу кваліфікаційну категорію
  •  укладено договори з Національною службою здоров’я України на проведення досліджень пацієнтам та безкоштовно проведено понад 1900 досліджень таких як Мамографія, Фіброгастросокпія та Колоноскопія. В 2022 році заплановано розширення переліку безкоштовних досліджень.
  •  розроблено протоколи та проведені вперше в Сумах еластографія молочної залози, щитоподібної залози, передміхурової залози. Еластографія печінки проводиться в центрі вже більш ніж 3 роки.
  •  укладено договори співпраці з провідними клініками Ізраїля, Німеччини, Іспанії та Австрії, де в 2021 році пацієнти центру вже проходили лікування.

Центр не зупиняється на досягнутому, постійно розвивається, оновлює обладнання, покращує рівень сервісу та комфорту для пацієнтів.

Будьте здорові разом з Медичним центром «Флоріс»

Телефони для запису: (0542) 77-57-57

(066) 532-78-09, (097) 947-57-57

м. Суми, вул. Чехова 2, вул. І. Сірка 7/2 та вул. І. Сірка 3

#флорис #floris #флоріс #флориссумы

Запис на прийом


Виберіть цікавлячу Вас сторінку