Лікування за кордоном

Останнім часом в нашій країні все більшої популярності набирає медичний туризм.

Сенс цього явища зрозумілий з назви. Люди, які бажають отримувати якісні медичні послуги і високий рівень сервісу, спеціально відправляються з цією метою в поїздку в інше місто або навіть країну, оскільки не в їх рідному місті чи селі подібних послуг не надається або ж якість їх залишає бажати кращого.

МЦ «Флоріс» є членом Української Асоціації медичного Туризму, спеціалізується на повній організації поїздки для лікування за кордоном. Ми гарантовано підберемо відповідну саме для Вашого випадку спеціалізовану, або багатопрофільну клініку і подбаємо про те, щоб Вами займалися тільки кваліфіковані фахівці.

Послуги, що надаються:

  • планування програми перебування пацієнта в клініці
  • розрахунок попередньої вартості лікування, після отримання запиту і первинного медичного обстеження
  • бронювання готелю або квартири
  • організація лікарських консультацій, стаціонарного і амбулаторного лікування, курсу реабілітації
  • пошук і бронювання відповідної клініки для реабілітації

Протягом всього перебування в клініці, Пацієнта супроводжує російськомовний співробітник (на прийом до лікаря, в аеропорт і т.д.), а при необхідності і особистий секретар. У вільний від медичних процедур час може бути організована екскурсійна і розважальна програма для Вас і Ваших супроводжуючих.

Після повернення в Україну:

  • підготовка та переклад на українську (російську) мову медичних висновків з проведеного лікування
  • моніторинг стану і спостереження пацієнта в медичному центрі «Флоріс»

Вся діяльність Клініки на кожному етапі роботи з Пацієнтом максимально прозора і врегульована законодавчо. Діяльність компанії ліцензована в сфері охорони здоров'я.