Прорив у ультразвукової діагностиці

СУМСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "ФЛОРІС" зробила фурор на МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Міжнародна науково-практична конференція в Києві

Вмарте в Києві відбулася міжнародна науково-практична конференція "Новітні ультразвукові технології в загальній та кардіоваскулярної діагностики", на якій провідні фахівці в області УЗД поділилися з колегами з України, Росії, Німеччини новітніми інноваційними досягненнями в цій сфері.

Учасники конференції не тільки озвучили свої наукові доповіді, а й провели майстер-класи з різних сфер ультразвукової діагностики. Величезний резонанс викликали доповідь та майстер-клас фахівців Сумського центру ультразвукової діагностики "Флоріс", який представляв головний лікар центру Валерій Гапченко. Він познайомив учасників конференції з новим високоінформативним, нешкідливим і доступним методом ультразвукової діагностики порожнистих органів: стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки, товстого кишечника, прямої кишки і анаректальной зони.

СПОЧАТКУ БУЛА МРІЯ ... Як же вдалося сумчанину Валерію Гапченко втілити в практику, здавалося б, неможливе? Валерій уже давно виношував ідею подібного дослідження. Справа була за малим: не вистачало потужної високоточної апаратури. Коли ж в центрі "Флоріс" з'явилося обладнання, яке вважається кращим в світі, всього за півтора року були поставлені на потік вже відомі, перевірені, найкращі методики та розроблено свої власні. Тривала кропітка робота дала свої результати - привела до прориву в цьому напрямі діагностики. Валерій Гапченко на конференції не тільки ознайомив колег зі своєю інноваційної методикою дослідження порожнистих органів, а й провів практичні заняття з учасниками конференції. Майстер-клас Валерія Гапченко викликав справжній фурор серед провідних фахівців в області УЗД. Колеги зацікавилися можливістю навчання даній методиці.

СЕКРЕТ УСПІХУ. І колеги по роботі, і пацієнти відзначають колосальне працьовитість головного лікаря центру "Флоріс" Валерія Гапченко, його вроджену інтуїцію, високий професіоналізм, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. Ультразвукова діагностика - справа всього життя Валерія. Він ніколи не зупиняється на досягнутому, щодня вдосконалюється не тільки як лікар, а й як учений. Сьогодні Валерій працює над кандидатською дисертацією. В планах - подальше навчання і захист дисертацій інших лікарів з медичного центру "Флоріс". Вже сьогодні центр "Флоріс" фактично є науково-дослідним медичним закладом. Працівники "Флоріс" на чолі з Валерієм Гапченко прекрасно розуміють, що тільки постійне самовдосконалення може наблизити їх до бажаної мети - максимально високій якості діагностики захворювань з максимальною її доступністю кожному жителю Сумської області та Україні. Для цього вони беруть участь у різних науково-практичних конференціях, майстер-класах, тренінгах, семінарах та конгресах, впроваджуючи все найкраще в своїй повсякденній роботі.

КОМПЕТЕНТНА ДУМКА

Олег Динник, президент української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики:

Олег Динник, президент української Асоціації фахівців ультразвукової діагностики

"Ми підтримуємо сумських колег в особі Валерія Гапченко у благородній бажанні впровадити високоінформативний метод ультразвукової діагностики порожнистих органів в якості скрініга по всій Україні з наступних причин: дослідження займає небагато часу, воно високоінформативне, високоточна (роздільна здатність до 0,1 мм), нешкідливе (відсутність променевого навантаження), неінвазивне, доступне за вартістю. Методика дає унікальну можливість досліджувати товщину стінки порожнистого органу, наприклад, шлунка, і область, що знаходиться за нею, оцінювати кровотік, лімфатичні вузли. Запропонована методика має великий потенціал в плані раннього виявлення захворювань, адекватного лікування і, отже, поліпшення здоров'я нації в цілому ".

Різван АБДУЛЛАЄВ, професор, завідувач курсом ультразвукової діагностики Харківської академії післядипломної освіти:

Різван АБДУЛЛАЄВ, професор, завідувач курсом ультразвукової діагностики Харківської академії післядипломної освіти

"Сумський медичний центр" Флоріс "сьогодні по праву можна назвати флагманом ультразвукової діагностики порожнистих органів в Україну. Тут працюють справжні професіонали, творчі люди. Я пишаюся своїм дисертантом Валерієм Гапченко, який очолює цей колектив ".

Андреас Еске, директор напрямку ультразвукової діагностики представництва PHILIPS в Україні:

Андреас Еске, директор напрямку ультразвукової діагностики представництва PHILIPS в Україні

"Методика ультразвукового дослідження порожнистих органів, запропонована Сумським медичним центром" Флоріс ", - інноваційний напрям у сучасній медицині. Навіть на Заході цей метод воістину унікальний ".

Микола Веропотвелян, головний лікар Всеукраїнського центру медичної генетики і пренатальної діагностики, кандидат медичних наук:

"Методика Валерія Гапченко справила на мене сильне враження, перш за все, простотою застосування та високою інформативністю, що дозволяє її використовувати як скринінгу навіть у бессимптомной категорії пацієнтів".

Аскольд КУЧЕР, директор діагностичного центру "УЛЬТРАМЕД", м. Львів:

"Валерій Гапченко - піонер в області ультразвукової діагностики порожнистих органів. Методи, запропоновані Сумським медичним центром "Флоріс", на сьогоднішній день є прогресивними завдяки своїй доступності, нешкідливості і високої інформативності. Упевнений: за центром "Флоріс" - майбутнє не тільки в Сумах, але і в Україну ".

Микола Веропотвелян, головний лікар Всеукраїнського центру медичної генетики і пренатальної діагностики

Олександр Кінзерський, професор, завідувач кафедрою ультразвукової діагностики Челябінської академії післядипломної освіти:

"Доповідь головного лікаря Сумського медичного центру" Флоріс "Валерія Гапченко був, що називається, родзинкою сьогоднішньої конференції. Для багатьох колег досвід сумських фахівців безцінний. Відрадно, що Сумський медичний центр "Флоріс" сьогодні вийшов на міжнародний рівень ".

ОЛЕНА ДОРОШЕНКО