Комплексне рішення комплексу проблем

Задумайтесь!

Уражена судина в поперечному розрізі

За даними ВООЗ, кожні 3-4 секунди від серцево-судинних захворювань помирає одна людина, а 69 мільйонів жителів Землі щорічно стають інвалідами. До інвалідності або смерті ведуть такі захворювання, як ішемічна хвороба серця (ІХС), інфаркт міокарда, серцева недостатність, мозковий інсульт, порушення кровообігу кінцівок. Фундаментом більшості з них є атеросклероз - осередкове ураження артерій, при якому в судинах відкладаються і нагромаджуються жиросодержащие білки і холестерин. З цих відкладень утворюються атеросклеротичні бляшки, які звужують просвіт артерії і викликають наростаючу недостатність кровопостачання органів. Крім того, можлива закупорка судини тромбом або вмістом розпалася бляшки. Що це може призвести до смерті або інвалідності, розуміють усі. Але не всі знають, що головний біль, шум у вухах, запаморочення, погіршення пам'яті, слабкість, дратівливість, підвищена стомлюваність, зниження працездатності, поганий сон, депресія, легкі порушення мови, координації, похитування при ходьбі, біль за грудиною свідчать про хворобу кровоносних судин, що призводить до недостатності мозкового і коронарного кровообігу.

Раніше вважалося, що атеросклероз - захворювання людей похилого віку. Проте в наш час воно набуло характеру пандемії і все частіше вражає людей молодих. Атеросклеротичні бляшки знаходять навіть в судинах у маленьких дітей. А серед літніх людей поширеність атеросклеротичного ураження судин прагне до 100%. Підступність атеросклерозу - в бессимптомном перебігу на початку хвороби. Ви себе поки відчуваєте цілком добре - а поразка судин вже розвивається. На запитання: «Що робити?» Є відповідь.

Зробіть!

Продольне сканування судин

• Допплеровское УЗД судин - для оцінки комплексу інтімамедіа (характеризує стан внутрішньої оболонки стінки судини), мінімальне потовщення якого свідчить про початкову стадію атеросклерозу.

• Ультразвукове обстеження серця - дозволяє виявити цілий ряд негативних змін структури міокарда, ознаки перевантаження і порушення кровопостачання серцевого м'яза.

Перевірте!

• Рівень холестерину в крові - для виявлення та оцінки ризику розвитку атеросклеротичних змін в судинній стінці. Надлишковий холестерин відкладається на стінках судин і зменшує їх просвіт.

• Рівень глюкози в крові і концентрацію глікірованного гемоглобіну - для виявлення цукрового діабету, і в тому числі - прихованої форми. Саме діабет сильно пошкоджує всі судини. Підвищений вміст глюкози в крові говорить про порушення вуглеводного обміну, що веде до ослаблення клітин, з яких складаються всі тканини, в тому числі - і тканини, що утворюють судини. Порушення ліпідного і білкового обміну прискорює утворення атеросклеротичних бляшок на стінках судин і тим самим погіршує їх пошкодження.

• Концентрацію фібриногену та інші показники згортання крові - для визначення схильності до тромбоутворення.

• Кардіомаркери, які визначають ступінь ураження серцевого м'яза.

• Приділіть особливу увагу повного коректному лабораторному обстеженню, що дозволяє виявити ранні патологічні зміни на рівні біохімічних процесів, коли інші діагностичні методи ще не можуть дати бажаного результату.

Отримайте консультацію кваліфікованого фахівця. Зателефонуйте: 77-57-57.

Ультразвукове зображення бляшки продольне сканування

Наші оператори люб'язно запропонують вам зручний для вас час, детально розкажуть про цікавлять вас обстеженнях, підготовці до них і зроблять все, щоб ви втратили мінімум часу. Саме у нас використовується високоточне медичне обладнання експертного класу від найкращих виробників Японії, США, Ізраїлю. Фахівці медцентру «Флоріс» розробили і успішно використовують ряд авторських методик, що дозволяють виявляти навіть ті ознаки захворювань, які раніше вважалися недоступними для діагностичної науки. Крім того, у «Флоріс» практикується комплексний підхід до діагностики та лікування: УЗ-обстеження, комплекс лабораторних аналізів і досвід лікарів дозволяють не тільки виявити захворювання, але і спрогнозувати його розвиток, оцінити ризик виникнення серцево-судинної патології, контролювати хід і ефективність лікування .