Щоб рак грудей не став вироком

За допомогою кращого в Україну обладнання в медцентрі "Флоріс" можна виявити пухлину діаметром менше 2 мм

КРАСИВАЯ груди споконвіку вважалася одним з головних надбань жінки. Але саме ця частина фігури може заподіяти своїй власниці і масу неприємних моментів.

Безліч жінок постійно мучаться роздумами, чи не занадто маленький (або великий) у них бюст, як довше зберегти гарну форму і пружність грудей і т.п. А от про її здоров'я дбають недостатньо, хоча саме ця проблема набагато серйозніше. Адже за останні 20 років захворюваність на рак молочної залози вийшла на перше місце серед злоякісних пухлин у жінок - і зараз він діагностується в українок фактично кожні півгодини. На жаль, в більшості випадків - на пізніх стадіях. А звідси й інша сумна статистика - в Україну щогодини від раку молочної залози помирає одна жінка Більшості з них лікарі могли б допомогти, якби захворювання було виявлено раніше. А виявивши його на початкових стадіях можна було б навіть зберегти груди. Для цього потрібно тільки не нехтувати своїм здоров'ям і звертатися до медиків не тільки при найменших проблемах зі здоров'ям але і для профілактичного обстеження Адже спровокувати розвиток злоякісної пухлини може безліч факторів: травми грудей стреси ультрафіолетові промені при загорянні топлес і тим більше - в соляріях тісна білизна вживання алкоголю і тютюну відсутність регулярного статевого життя аборти і навіть «незатребуваність» молочних залоз. У країнах, де більшість сімей багатодітних, рак грудей у ​​жінок діагностується набагато рідше - адже коли молочні залози постійно «при ділі», в них не виникає застійних явищ. Велику роль відіграє і рівень гормонів - на молочній залозі обов'язково відображаються будь-які його зміни, а їх можуть викликати найрізноманітніші фактори. Ну і, звичайно ж, ступінь ризику значно збільшує спадковість. Жінкам, в сім'ї яких спостерігалися випадки раку молочної залози, НЕОБХІДНИЙ обов'язковий регулярний контроль за своїм здоров'ям. Загалом, жінок, застрахованих від злоякісного захворювання, в Україні немає - а значить, потрібно зробити все щоб воно не стало смертельним вироком для самої грудей і тим більше її власниці.

У Сумській області за рік діагностується близько 400 випадків онкозахворювань молочної залози. Але ця цифра могла б стати набагато вище, а показник смертності - набагато меншим, якби мешканки області регулярно проходили діагностичне обстеження для виявлення злоякісних захворювань на ранній стадії. Тим більше, обладнання експертного класу, здатне виявити саму крихітну пухлина в молочній залозі, в Сумах є.

Фахівці медичного центру «Флоріс» з його допомогою проводять обстеження всіх небайдужих до свого здоров'я мешканок області приїжджають в центр пацієнтки і з інших регіонів

Головний лікар медичного центру «Флоріс» ВАЛЕРІЙ Гапченко

- Найбільш безпечним, швидким і точним методом виявлення раку молочної залози є ультразвукова мамографія, - розповідає головний лікар медичного центру «Флоріс» ВАЛЕРІЙ Гапченко. - Обстеження займає від сили 10-15 хвилин, а чутливість кращого в Україну обладнання використовуваного у «Флоріс» настільки висока що дозволяє виявити пухлину діаметром менше 2 мм. Цей етап розвитку захворювання вважається доклінічних При ньому надзвичайно мала можливість метастазування а значить виявлення пухлини такого розміру дозволить пацієнтці зберегти не тільки життя але і красивий бюст В цьому випадку віддаляється тільки крихітний шматочок тканини молочної залози Наші фахівці розробили власні і удосконалили вже відомі високоефективні і максимально інформативні методики УЗД молочних залоз Звичайно ж, не кожне новоутворення у молочній залозі злоякісне. Це може бути практично нешкідлива кіста або інша доброякісна пухлина Встановити характер захворювання може пункційна біопсія При ній теж необхідний УЗ-контроль Адже на апараті видно рух голки яку в цьому випадку можна направити точно в місце новоутворення не травмуючи інші структури наприклад судини Високочутливі доплер дозволяють оцінити характер кровотоку і на самих ранніх стадіях виявити патологічний розвиток судинної мережі в ураженій області Такий комплекс досліджень дозволяє зібрати максимально докладну і достовірну інформацію про новоутворенні.

Підтвердити результати УЗ-досліджень або дати сигнал про необхідність їх проведення може і аналіз крові на онкомаркери, який проводиться тут же, в лабораторії «Флориса». Обладнання найвищого класу дає можливість і лікарю, і пацієнтці швидко зробити висновки про необхідне лікування. Або, що набагато приємніше, про відсутність приводів для тривоги. Наш мамолог може оцінити результати досліджень, дати рекомендації з лікування, контролювати його ефективність.

Ми тісно співпрацюємо з Сумським онкодиспансером і в разі необхідності направляємо пацієнтів на лікування до онкохірургії.

Щоб рак не став вироком його потрібно вчасно виявити і лікувати І наші висококваліфіковані фахівці можуть у цьому допомогти вже зараз Записатися на обстеження можна за тел: (0542) 648-175 648-178 або за адресою: м.Суми, вул.Чехова, 2 .

Руслана Рябініна