Цистит

У будь-який з наших клінік ми проводимо діагностику і лікування циститу. У медичних центрах працюють урологи, висококласні лікарі з великим стажем роботи. При лікуванні циститу ми використовуємо тільки якісні медикаменти, а діагностика проводиться за допомогою сучасного обладнання.

Цистит (від грец. Kеstis - сечовий міхур) - запалення сечового міхура, обумовлене проникненням в нього інфекції. За характером перебігу цистит може бути гострий і хронічний. Найчастіше зустрічається пов'язаний з переохолодженням гострий цистит.

Симптоми циститу

Симптомами циститу є цілий ряд ознак:

  • болі внизу живота і в крижах
  • прискорене мочеіуспусканіе
  • хворобливість сечовипускання
  • виділення крові в кінці сечовипускання

Гострий цистит

Гострий цистит проявляється болями внизу живота і в крижах, почастішанням і болючістю сечовипускання, виділенням крові в кінці сечовипускання. При лабораторному дослідженні в сечі виявляють білок, лейкоцити, еритроцити, бактерії. Гострий цистит може тривати 1-2 тижні.

Хронічний цистит

При хронічному циститі симптоми можуть бути відсутні, але він періодично загострюється. В цілому симптоми хронічного циститу схожі з проявом гострого циститу.

Циститу може супроводжувати загальне нездужання, тому часто пацієнти вдаються до самолікування. Але поспішаємо Вас попередити, що недолікований цистит може привести до ускладнень. При підозрі на захворювання Вам необхідно звернутися до фахівця.