Ортопедична ударно-хвильова терапія - унікальний метод лікування травм

У холодну пору року ймовірність отримати травму значно збільшується - ожеледь призводить до частих падінь, а вони, в свою чергу, - до ударами, розтягнення, переломи.

Рідко кому вдається пережити зиму, жодного разу не травмувався. Як знизити наслідки отриманої травми і швидко повернутися до нормального життя? Про це нам розповіла доктор медичного центру «Флоріс» НАТАЛІЯ Вікторенко:

- Крім гострих травм, з якими час від часу стикаються більшість людей, існують ще хронічні. Стереотипні навантаження, що повторюються досить часто, сприяють розвитку хворобливого стану навіть у професійних спортсменів. Великому ризику піддаються літні люди. Відсутність спеціальної підготовки при сильних навантаженнях може привести до серйозних наслідків. У результаті перенапруги відбуваються мікророзриви сполучних волокон і судин. З'являється сильний біль, набряк і мікрокрововиливи. Все це призводить до хронічного запалення, порушення функції опорно-рухового апарату, фіброзу та відкладення солей кальцію. Утворюються хворобливі вирости.

Поставити діагноз і призначити ефективне лікування не завжди просто - іноді це вимагає часу. Стандартний курс лікування спортивної травми займає від півтора до двох місяців. При цьому необхідно постійно відвідувати медичні установи, купувати дорогі ліки, які мають ряд протипоказань і можуть викликати різні ускладнення. Не кажучи вже про зміни звичного способу життя в період тривалого відновлення. Зазвичай для лікування спортивних травм застосовуються фізіотерапія, лазеротерапія, протизапальні нестероїдні засоби, голкорефлексотерапія, ін'єкції кортико-стероїдів і ін Масаж, не дає достатнього ефекту.

Але сьогодні лікарі-травматологи знають, як вирішити цю проблему, оскільки з'явився унікальний метод лікування травм - ударно-хвильова терапія, розроблена в Німеччині. Її дія заснована на впливі ударної хвилі, яка покращує кровообіг, знижує біль, розпушує фіброзні вогнища і хворобливі вирости. У медичному центрі «Флоріс» всі процедури ударно-хвильової терапії проводять із застосуванням ортопедичного літотриптора Dornier Epos Ultra. Процедура займає від 10 до 15 хвилин і проводиться з інтервалами в 5-10 днів. Після одного курсу лікування у 98% пацієнтів відбуваються значні поліпшення. Деякі пацієнти вже після першого сеансу можуть повернутися до звичного способу життя.

Лікування проводиться амбулаторно і не вимагає від пацієнта будь-яких зусиль. А за кілька сеансів ударно-хвильової терапії можна повністю позбутися від недуги і повернутися до звичного способу життя. Головним достоїнством методу є його безпека і висока ефективність.

Ударно-хвильова терапія із застосуванням апарату Dornier Epos Ultra має наступні показання: інсертіціти (синдром власної зв'язки надколінка, «тенісний лікоть», п'яткова шпора, ахіллодінія); тригерні болю; тендінози різної локалізації; плечолопатковий періартропія; несправжні суглоби або уповільнене зрощення кісток після переломів ; м'язово-тонічний синдром; захворювання зв'язок і сухожиль (лігаментопатіі і тендінопатіі) та інші захворювання опорно-рухового апарату.

Тому не варто чекати, поки наслідки травми позначаться на способі життя, - краще відразу звернутися в медичний центр «Флоріс», де знають, як вам допомогти.