Якість життя - у якості лікування

ЗАВДЯКИ новітньому, високоточній оснащенню клінічна лабораторія «Флоріс» по праву вважається однією з кращих в Європі. Висока точність аналізів досягається за рахунок використання новітнього, повністю автоматизованого обладнання від провідних фірм Японії, США, Австрії, якісних реактивів і високої кваліфікації персоналу «Флоріс».

Директорка медичного центру Флоріс Тетяна Іванівна Гапченко

- Ми вибирали саме передове і краще, керуючись двома принципами: широкий спектр досліджень приладу і висока достовірність результатів, - пояснює директор центру «Флоріс» Тетяна Іванівна Гапченко. - Крім того, перевага була віддана саме автоматичним системам, щоб мінімізувати похибки, викликані людським фактором.

На думку фахівців, якість аналізу більш ніж на 80% залежить від правильно організованого преаналітичного-го етапу, який включає в себе спеціальну підготовку пацієнта, особливості взяття біологічного матеріалу та інші вкрай важливі аспекти. Вакуумні системи забору крові, дозволяють звести до мінімуму механічні пошкодження клітин крові (чого вкрай складно домогтися, використовуючи звичайний шприц), далі в автоматичному режимі аналізатор виконує програму тестів.

Сьогодні такий аналітичний підхід, тест від «первинної пробірки», є незаперечною нормою у світовій лабораторній практиці.

Існують такі аналізи, які необхідно провести протягом 15-20 хвилин.

В якості прикладу можна навести аналіз сперми, основною метою якого є визначення здатності до запліднення. Такий аналіз проводиться за допомогою автоматичного аналізатора австрійського виробництва з використанням японської системи візуалізації. Пацієнтам «Флоріс» надається можливість задокументувати результати дослідження в фото-або відеоформаті. Застосування даного обладнання по швидкості, а головне, достовірності ні в яке порівняння не йде із застарілою методикою, що передбачає наявність примітивної лічильної камери і мікроскопа.

Не менш важливим видається і постаналітіческой етап, коли отриману лабораторну інформацію необхідно правильно інтерпретувати. На цьому етапі «Флоріс» спілкується з лікарем-клініцистом, який призначив аналіз. У даному випадку знання та досвід лікаря-лаборанта органічно доповнюють клінічне мислення лікуючого лікаря.

З усього спектру лабораторних тестів, виконуваних в медичному центрі «Флоріс», сформовані діагностичні профілі, що дозволяють швидко визначити необхідний набір аналізів в тій чи іншій ситуації, будь то встановлення діагнозу, пошук причини захворювання, контроль за ефективністю лікування або профілактичний огляд.

Задокументований результат досліду  в (фото сперматозоїду)

Так, для виявлення цукрового діабету та моніторингу проведеної пацієнтові терапії існує так звана «діабетична панель» лабораторних тестів.

Для виявлення гормональних порушень сформована «гормональна панель» з підрозділами: «тиреоїдна панель» (гормони щитовидної залози), «репродуктивна панель» (гормони статевих залоз) та інші лабораторні профілі.

Такий підхід заощаджує час і гроші пацієнта, а для доктора вигідно відрізняється лаконічністю, тобто відсутністю зайвої діагностичної інформації, що утрудняє ухвалення рішення.

ДОРОГА ДО ЗДОРОВ'Я

Медичний центр Флоріс місто Суми вул. Чехова,2

Переїхавши близько двох років тому в нову будівлю, яке знаходиться в декількох хвилинах ходьби від обласної лікарні, «Флоріс» отримав можливість значно розширити перелік надаваних послуг.

- Організовано консультативний прийом хірурга-мамолога, уролога, андролога, гінеколога, сімейного лікаря, невропатолога, ортопеда і ендокринолога, - розповідає головлікар центру «Флоріс» Валерій Володимирович Гапченко. - Практично з першого дня роботи центру ми прагнемо надавати нашим пацієнтам комплексну амбулаторно-поліклінічну допомогу високої якості: консультації лікарів, ультразвукове дослідження, лабораторну діагностику.

Сучасні прилади для ультразвукових досліджень експертного класу від провідних виробників медичного обладнання (Toshiba,

Acuson, Philips) дають можливість нашим лікарям вирішувати найскладніші діагностичні задачі, а творчий підхід до <роботі і постійні наукові дослідження лікарів центру, що розробляють свої нові методики, самовіддано рухають науку вперед, роблять величезну справу на благо

Головний лікар центру Флоріс Валерій Володимирович Гапченко

Як результат, МЦ «Флоріс» - лідер в діагностичній науці, який здійснив прорив в ультразвуковій діагностиці. У 2008 році випущено п'ять унікальних видань з ультразвукової діагностики спільно з провідними фахівцями України та Європи.

Але все ж найважливішим у роботі будь-якого медичного закладу має бути виявлення захворювань на ранніх стадіях, ще до появи виражених симптомів, ефективне лікування та добре ставлення до його величності пацієнтові.

Більш детальну інформацію можна отримати безпосередньо в центрі «Флоріс» за адресою: вул. Чехова, 2; т.: (0542) 648-178, 612-245, 648-175

Флоріс починається з реєстратуриУнікальне обладнання- точний діагноз