Доповідь сумських діагностів визнаний кращим на Міжнародному медичному конгресі ISMUS

Ось уже 10 років у Сумах успішно працює медичний центр ультразвукової діагностики «Флоріс», який давно відомий за межами України. Сумські діагности - постійні учасники міжнародних медичних форумів. Центр «Флоріс» став візитною карткою української ультразвукової діагностики. Завдяки інноваційним технологіям та ентузіазму колективу на чолі з Валерієм Гапченко світова медична громадськість заново відкрила для себе Україну. Не став винятком і нинішній рік: на міжнародному конгресі скелетно-м'язової ультрасонографії ISMUS, який проходив в Анталії (Туреччина), доповідь сумчан визнано найкращим.

Гапченко В.В. Міжнародний конгрес скелетно-м'язової ультрасонографії ISMUS

Міжнародний конгрес проходить раз на два роки. На форум зібралися провідні фахівці Австрії, Швеції, Франції, Чехії, Італії, Японії, США, країн африканського континенту. Основна проблема, яку обговорювали учасники конгресу, - захворювання опорно-рухового апарату. Учасники конгресу - доктора провідних клінік та науково-дослідних інститутів світу - представляли результати своїх досліджень, що проводяться протягом останніх двох років. Завдяки медичному центру «Флоріс» світова медична громадськість знає про Україну як про країну, в якій ультразвукова діагностика не стоїть на місці, а рухається вперед, випереджаючи час і, як виявилося, своїх зарубіжних колег, завдяки унікальному обладнанню експертного класу, виготовленому провідними виробниками спеціально для центру «Флоріс». Не кожен європейський науково-дослідний інститут може похвалитися таким парком сканерів експертного класу, який є у сумчан. Провідні світові клініки та науково-дослідні інститути мають в своєму розпорядженні один-два подібних апарату, і це вже вважається великим досягненням. В центрі «Флоріс» таких сканерів три. Це стало можливим завдяки ентузіазму та одержимості головного лікаря центру «Флоріс» Валерія Гапченко. «Так, апарати експертного класу дуже дорогі, - каже він, - але саме завдяки цій техніці ми зробили прорив в області ультразвукового дослідження і порожнистих органів, і кровоносних судин, а зараз активно освоюємо і розробляємо нові методики діагностики захворювань опорно-рухового апарату. Результати роботи центру «Флоріс» були викладені в доповіді на міжнародному конгресі в Анталії. Хотілося б відзначити старанність та відповідальність доктора УЗД медичного центру «Флоріс» Юлії РЕДЬКО під час підготовки до конгресу ».

Доповідь сумчан викликав великий резонанс і був визнаний кращим на конгресі. Лікарі сумського центру «Флоріс» розробили і успішно застосовують на практиці методику, яка дозволяє швидко і ефективно отримати велику кількість дуже важливої ​​інформації про шийному відділі хребта і його вплив на магістральні судини. Саме стан цих судин впливає на кровопостачання головного мозку. За словами провідних фахівців, проводити подібні дослідження на магнітно-резонансних томографах, які сьогодні є в розпорядженні медиків, можливо тільки в експериментальних умовах. Однак таке дослідження дуже дороге і до того ж менш інформативно. Метод, розроблений медичним центром «Флоріс», відрізняється швидкістю виконання, високою інформативністю і комфортністю. Таке дослідження має величезне практичне значення, абсолютно нешкідливо для людини і коштує відносно недорого. Доповідь сумських діагностів не міг не викликати інтерес у зарубіжних колег і був визнаний кращим на конгресі ISMUS.

КОМЕНТАРІ

Доктор Симота, професор Токійського університету:

Доктор Симота, професор Токійського університету

«Методика, розроблена медичним центром« Флоріс », має величезне практичне значення. Даний вид ультразвукового дослідження дозволить діагностувати вплив стану шийного відділу хребта на життєво важливі судини головного мозку і, відповідно, призначати більш ефективне лікування. Нас зацікавила ця методика ».

Бат Дубс, генеральний секретар конгресу ISMUS:

Бат Дубс, генеральний секретар конгресу ISMUS

«Док лад українського медичного центру« Флоріс »по праву визнаний одним з кращих на цьому конгресі. Методика сумських діагностів викликала найбільший резонанс і досить активно обговорювалася в кулуарах конгресу. Дослідження, представлене центром «Флоріс», - це ноу-хау в ультразвукової діагностики ».

Рейнгард ГРАФ, професор, директор Австрійського інституту ортопедії:

Рейнгард ГРАФ, професор, директор Австрійського інституту ортопедії

«З усіх прозвучали на конгресі виступів доповідь українського центру« Флоріс »вразив мене своєю новизною і новаторством. Українські колеги відкрили новий напрямок в ультразвуковому дослідженні опорно-рухового апарату і приємно здивували свіжими ідеями та практичним їх втіленням.