Чому «Флоріс», як вибрати лабораторію?

Шановні пацієнти!
Лабораторна діагностика дуже складна область, що вимагає високої точності і дотримання не однієї сотні норм і стандартів якості. Тому не так просто визначитися у виборі лабораторії для оцінки свого здоров'я.
Викликає тривогу нинішня ситуація, коли приватні лабораторії «ростуть як гриби після дощу», незважаючи на складність і фінансову затратність організації таких послуг. На жаль, гучна реклама та євроремонт далеко не завжди відповідають справжнім стандартам якості в лабораторній області. У результаті багато сумнівні лабораторії підміняють якість приємним сервісом.
Не дивно, що вибирати в таких умовах лабораторію все складніше, а ступінь довіри до лабораторій знижується. Тим не менш, усім ясно, що відмовитися від діагностичного обстеження неможливо, оскільки правильність діагнозу і ефективність лікування на 80% залежать саме від лабораторних досліджень.

Як же в такій ситуації правильно вибрати лабораторію, якій можна довірити оцінку свого здоров'я?


Є ознаки, на які необхідно звернути увагу:

  • перше, лабораторія повинна мати діючу і відповідну профілем надання медичних послуг ліцензію , видану Міністерством охорони здоров'я;
  • друге, лабораторія зобов'язана бути атестована на право виконання лабораторних досліджень, про що повинні свідчити затверджені органом з атестації перелік лабораторних досліджень та свідоцтво про атестацію
  • третє, надійна лабораторія обов'язково бере участь у незалежних програмах зовнішньої оцінки якості (тобто регулярно звіряється з європейськими стандартами, перевіряє правильність і точність виконання досліджень), що має бути підтверджено відповідними сертифікатами ;
  • четверте, зверніть увагу на наявність інформації про правила підготовки до здачі аналізів , попереджають Чи Вас про те, що не всі аналізи можна здавати в будь-який час доби та інших питаннях.

У свою чергу, запевняємо вас, що лабораторія «Флоріс» має:

  • всі необхідні сертифікати і атестати
  • регулярно бере участь у незалежних програмах зовнішньої оцінки якості
  • особливу увагу приділяє всіма правилами підготовки пацієнта, незважаючи на те, що це вимагає значних фінансових вкладень;
  • команда професіоналів лабораторії «Флоріс» відрізняється високим рівнем кваліфікації , підтвердженим досвідом роботи з діагностичними ситуаціями різної складності.

Саме це дозволяє нам не тільки «видати бланк з результатами», але і допомогти їх пояснити.
На закінчення, ми переконливо рекомендуємо:
Не ризикуйте своїм здоров'ям! Довіряйте тільки професійним і відповідальним спеціалістам. Чекаємо вас в медичному центрі «Флоріс».