БЕЗПЕКА І ЯКІСТЬ

Основа всієї роботи «Флоріс» - високий стандарт відповідності якості виконуваних лабораторних досліджень. Якість лабораторних досліджень має дуже велике значення, оскільки лікар на підставі результатів, отриманих в лабораторії, приймає рішення, від якого можуть залежати життя і здоров'я пацієнтів.

Будь лабораторне дослідження включає три етапи:

 • преаналітичного;
 • аналітичний;
 • постаналітіческой.

«Флоріс» забезпечує високий рівень безпеки і якості на кожному етапі.

ISO

Преаналітичний етап

Ми несемо відповідальність за якість з моменту забору біологічного матеріалу. Дотримуються всі вимоги правильності забору зразків, температурні режими і часові терміни їх доставки в лабораторію, правильність попередньої підготовки до дослідження.
У КДЛ «Флоріс» розроблені та впроваджені стандарти якості забору, збереження та доставки матеріалу для дослідження.
У лабораторії використовуються тільки одноразові вакуумні системи для забору крові, забезпечують повну безпеку пацієнта і персоналу в момент взяття крові. Вакуумні закриті системи - обов'язковий стандарт всіх медичних установ в
сучасних Саранов.

Аналітичний етап

Всі методи досліджень відповідають міжнародним стандартам якості, прийнятим в лабораторній діагностиці.
Точність і надійність наших досліджень забезпечується високим професіоналізмом фахівців і наявністю сучасного обладнання високого класу точності. У роботі використовуються тільки сертифіковані матеріали і контрольні зразки провідних світових виробників.
У лабораторії «Флоріс» розроблена і регулярно дотримується багаторівнева система контролю якості проведених досліджень, яка гарантує нам високу точність і достовірність результатів лабораторного тестування. Багаторівнева система контролю якості складається з внутрішньолабораторного контролю якості та участі в програмах зовнішньої оцінки якості лабораторних досліджень.

 • внутрішньолабораторного контролю якості, передбачає контроль за всіма етапами проведення лабораторного дослідження, починаючи з підготовки пацієнта до аналізу і закінчуючи використанням результатів в діагностиці та лікуванні. Обов'язковою методом контролю є використання контрольних матеріалів (КМ) з завідомо відомими значеннями аналітів (використовуються контрольні сироватки з атестованим вмістом інтересуемого компонентів). Побудова калібрувальних графіків передбачено автоматичними методами проведення досліджень, в кожному випадку проводиться відповідним аналізатором, звіти зберігаються в електронному вигляді та на паперових носіях (принтерні стрічки). Контрольні карти в наявності для всіх методик, заповнюються щоденно і зберігаються в електронному вигляді та на паперових носіях (принтерні стрічки).
 • міжлабораторний контроль якості, проводиться за основними біохімічними, гематологічним показникам (включаючи правильність підрахунку лейкоцитарної формули крові, тромбоцитів, ретикулоцитів), а так само дослідження сечостатевих органів, дослідження на мікобактерії туберкульозу та цитологічні дослідження.
 • Контроль якості клінічних лабораторних досліджень на рівні системи охорони здоров'я України (міжлабораторний контроль якості), здійснюваний державною системою зовнішньої оцінки якості (ВОК). Нас регулярно перевіряє Український Референт-центр з клінічної лабораторної діагностики та метрології НДСЛ

«ОХМАТДИТ» за основними напрямками лабораторної діагностики:

 • клінічна біохімія;
 • гематологія;
 • гемостаз;
 • гормони;
 • онкомаркери;
 • імунохімія.

Ми з гордістю можемо повідомити вам, що наша лабораторія з успіхом бере участь з початку заснування своєї діяльності, тобто з 2009 року у всіх напрямках лабораторної діагностики.

постаналітіческой етап

«Флоріс» несе відповідальність за достовірну та своєчасну видачу результатів досліджень. Обов'язковою умовою є збереження всіх необхідних архівів препаратів і протоколів досліджень, бази даних результатів та інших документів, які забезпечують доказовість і достовірність результатів.

Завдяки архівуванню препаратів наші пацієнти мають можливість:

 • простежити динаміку досліджень біоматеріалу;
 • отримати консультації в інших лікувальних та наукових організаціях (WEB - консультації);
 • отримати результати по електронній пошті.

Пацієнти та лікарі можуть бути завжди впевнені в безпеці і якості лабораторних досліджень, виконаних нами.