Що лікує лікар уролог. Що таке андрологія.

Урологія (грец. Uron сеча) - розділ клінічної медицини, що вивчає захворювання органів сечової системи (у чоловіків також захворювання чоловічих статевих органів, тобто андрологія), який розробляє методи діагностики і лікування таких патологій.

Захворювання органів сечовидільної системи відрізняються специфічною симптоматикою. В урології деякі хвороби протікають настільки характерно, що діагноз можна поставити на підставі даних анамнезу. При цьому враховують наявність болю у пацієнта, її характер і локалізацію, особливості сечовипускання і ін. Симптоми.

Зустрічається повна відсутність сечовипускання і позивів до нього - анурія. Зазвичай вона є ознакою ниркової недостатності. Наслідком анурії може бути уремія, гостре або хронічне самоотруєння організму. Найбільш часто виникає при гломерулонефриті і амілоїдозі нирок нефротичний синдром обумовлений масивною втратою білка з сечею і супроводжується набряками особи, переважно в області очей (особливо вранці), ніг, черевної порожнини; хворі відзначають загальну слабкість, втрату апетиту, спрагу, сухість у роті та ін.

Про запальному процесі в сечостатевих органах, сечокам'яній хворобі, простатиті свідчить підвищення кількості лейкоцитів в сечі - лейкоцитурія. Багато урологічні захворювання супроводжуються нирковими коліками - гострим болем в поперековій області. Найчастіше вони вказують на нирково-кам'яну хворобу, гідронефроз, нефроптоз та інші хвороби нирок.

Чоловіча урологія

Андрологія - (грец. "Андро" - чоловічий і "logos" - вчення, наука), наука, яка вивчає фізіологію і патологію чоловічого організму. Таке тлумачення андрології як нової науки про чоловіка здається більш правильним і перспективним, ніж прийняте досі визначення андрології як науки тільки про фізіології та патології чоловічих статевих органів, чоловічих статевих розладах і чоловічому безплідді або тільки як розділ урології, що вивчає захворювання чоловічих сечостатевих органів.

Андрологія займається лікуванням запальних захворювань, травм статевої системи і їх наслідків, конгестівних захворювань статевих органів у чоловіків, новоутворень зовнішніх статевих органів, передміхурової залози і насінних бульбашок, хірургічних і медикаментозних порушень ерекції. Андрологія вивчає причини затримки статевого розвитку та чоловічий гіпогонадизм, чоловічого безпліддя, клімакс і інші захворювання статевої системи у чоловіків.

Андрологія займається проблемами і лікуванням порушення ерекції (еректильна дисфункція) і чоловічим безпліддям (інфертильних), чоловічий клімакс, вроджені та набуті відхилення будови і функції статевого члена і стриктури уретри, запальні захворювання чоловічих статевих органів (хронічний простатит), інфекції, захворювання що передаються статевим шляхом (ЗПСШ) у чоловіків. За кордоном все це успішно лікується.

Уролог

Уролог - це фахівець, який вивчає причини захворювань органів сечостатевої системи, чоловічих статевих органів, проводить діагностику і здійснює лікування.

Андролог займається лікуванням чоловічого безпліддя.

У нашій клініці кабінет урологапрацює з 2003 року. За цей час ми накопичили великий досвід лікування запальних захворювань сечостатевих органів, аденоми передміхурової залози, сечокам'яної хвороби, безпліддя.

Якщо Вам 30-35 років (і більше), Вас турбують періодичні болі в паховій області, попереку, невмотивована слабкість, стомлюваність, прискорене сечовипускання, то є привід для візиту до лікаря-уролога.

Кабінет співпрацює з кабінетом гінеколога для лікування статевих партнерів, і, існуючи в структурі багатопрофільної клініки, має можливість отримати консультації будь-якого вузького фахівця, провести додаткове обстеження та лікування супутньої патології. Ми гарантуємо Вам якісне обстеження. Призначене лікування буде відповідати сучасним світовим стандартам. У схему лікування обов'язково входять імунологічна корекція стану хворого і різні апаратні методики.