Простатит

Багаторічний досвід лікування простатиту. У наших клініках працюють видатні лікарі з величезним практичним досвідом. З 1995 року лікарі-урологи Флоріса успішно лікують простатит, усуваючи фактори, що викликають це захворювання. Ми розробили власні унікальні методики лікування і профілактики, завдяки яким будь-який чоловік може бути абсолютно впевнений, що простатит його більше не потурбує.

Простатит - запалення передміхурової залози. У наших клініках лікуванням цього захворювання займаються лікарі, які спеціалізуються в області урології.

Фактори, що сприяють розвитку простатиту

Венеричні захворювання, стреси, імунодефіцит, шкідливі звички (зловживання алкоголем), малорухливий спосіб життя (сидяча робота), тривале статеве утримання, часті запори.

Простатит виникає у 50% чоловіків старше тридцяти років, але може з'явитися набагато раніше і в 18, і в 20 років. Причому для цього навіть не потрібно якось сильно застудитися, сидіти на холодних каменях (хоча і ці фактори впливають); досить вести сидячий спосіб життя, пересуватися в основному на машині і не мати постійної статевої партнерки. Якщо всі ці фактори не забарився - будьте впевнені, простатит виникне обов'язково. Інша справа, як він проявиться: це може бути хронічне, практично не помітний, захворювання, а може бути напад нестерпного болю. Однак у всіх пацієнтів спостерігаються такі симптоми простатиту як виражене порушення бажання і слабкість ерекції.

Симптоми простатиту

Серед основних симптомів простатиту виділяють: больові відчуття в промежині, попереку, болі при сечовипусканні, більш ніж в 12% случаяев зустрічаються болі при статевому акті. Якщо у Вас є які-небудь з цих симптомів простатиту, то Вам необхідно звернутися до лікаря, так як правильне і своєчасне лікування простатиту - запорука успішного одужання.

Основні симптоми простатиту

  • біль в промежині або низу живота;
  • прискорене, хворобливе сечовипускання;
  • проблеми з потенцією і сексуальним бажанням;
  • неприємні відчуття в промежині після статевого акту.

Найперший симптом простатиту - утруднення при сечовипусканні - повинен стати приводом звернутися до уролога. Запалена простата віджимає сечовипускальний канал, що і призводить до порушення сечовипускання.

Чим небезпечний простатит?

При відсутності кваліфікованого лікування простатиту, надалі відбувається порушення статевої функції - імпотенція, порушення еякуляції (зокрема - прискореного сім'явиверження). Простатит може перейти в хронічну форму. Хронічний простатит може привести до нирково-кам'яної хвороби, а порушення спермотогенеза - до безпліддя.

Хронічний простатит

Хронічний простатит відомий дуже давно, і весь цей час вважався невиліковним захворюванням. На щастя, простатит лікується! Хронічний простатит - запальний процес, який перейшов в запущену форму. Він проявляється порушенням сечовипускання, ниючі болями в промежині, в паховій області, порушенням статевої функції. Така форма простатиту протікає з періодичними загостреннями, що чергуються з ремісіями.

Найбільш часто зустрічається хронічний простатит бактеріальний. Як правило це результат повторюваних або недолікованих гострих уретритів, які можуть бути викликані більш 20 видами бактерій, найпоширеніші серед яких - хламідії, мікоплазми, уреаплазми. Ці інфекції об'єднує убогість і короткочасність клінічних проявів. Найчастіше це короткочасний зуд в каналі при сечовипусканні. Дуже швидко висхідним шляхом ці бактерії потрапляють в простату, де знаходять ідеальні умови для своєї життєдіяльності.

Раніше помилково вважалося, що простатит не є небезпечним для здоров'я. Однак лікування хронічного простатиту необхідно хоча б тому що страждає психічне здоров'я чоловіка. Фахівці наших центрів підбирають індивідуальне лікування хронічного простатиту, залежно від віку пацієнта, наявності інших захворювань, від стадії запального процесу.

Лікування простатиту

Уявлення про те, що лікування простатиту полягає в прийомі одного або двох препаратів, глибоко помилково. Це складний, багатофункціональний процес. Після необхідного обстеження лікар уролог-андролог підбирає індивідуальну програму, що включає в себе антибактеріальну терапію, фітотерапію, імунокоректори, фізіотерапію, лікувальну гімнастику, профілактичні заходи.

Лікування простатиту вимагає великої уваги з боку лікаря. Це казки, що простатит можна вилікувати якимось чарівним ліками або чудодійним методом. Лікування простатиту завжди має бути комплексним.

У всьому світі чоловіки приділяють своєму здоров'ю не менше уваги, ніж жінки. Кожен поважаючий себе чоловік, після 25 років, хоча б раз на рік, в профілактичних цілях, повинен відвідати лікаря-спеціаліста та пройти необхідне обстеження, а якщо потрібно, то і почати лікування простатиту. При появі будь-яких проблем зі здоров'ям, дорогі чоловіки, не відкладайте свій візит до лікаря-фахівця «на потім». Простатит лікується успішно, коли лікування розпочато вчасно.

Лікарі не даремно називають простату серцем чоловіки. У цьому, схожому на каштан органі, сконцентровані споконвічні чоловічі функції. Простата розташована на перехресті сечової і статевої системи, тому при будь-якому захворюванні органів цих систем, відразу ж порушується сексуальне життя, а ходіння в туалет ставати хворобливою процедурою.

Але найнеприємніше в тому, що всі хвороби передміхурової залози виникають поволі, непомітно. Чоловік може багато років відчувати дискомфорт в промежині і внизу живота, скаржитися на зниження ерекції і, при цьому навіть не здогадуватися, що вся проблема в захворюванні простати.

Фізіотерапія

Обов'язково потрібно використовувати фізіотерапію: прогрівання, лазер, масаж простати, а також протизапальні препарати та речовини, що підвищують імунітет людини. Добре допомагає в лікуванні простатиту голкорефлексотерапія.

Комплексне лікування простатиту

Тільки при комплексному підході можна бути впевненим, що простатит лікується, а не «підліковуємо». Адже як найчастіше буває ?: приходиш до уролога, він прописує якісь таблетки і начебто все проходить. А через два-три місяці знову доводиться йти до нього на прийом. А все це не так вже й дешево. Тому лікувати простатит потрібно як слід, але також і не забувати, що, останнім часом, багато фахівців вважають, що простатит це не просто хвороба, а результат нашого неправильного способу життя. Тому вилікуватися це тільки половина справи, потрібно ще й обмежити несприятливі впливу нашого способу життя, для того щоб виключити рецидиви.

У зв'язку з цим, ми настійно рекомендуємо пацієнтам, які пройшли курс лікування, виключити вживання алкоголю і тютюну на період від 2 до 6 місяців після лікування, вести рухливий спосіб життя (досить пройти 2-3 км в день пішки, щоб зняти негативний вплив гіподинамії) , займатися спортом, частіше перебувати на свіжому повітрі, захистити себе від стресових ситуацій і, головне, вести регулярне статеве життя.

Пацієнти, які перенесли простатит, повинні перебувати під наглядом уролога ще в плині двох років. Раз на півроку, навесні і восени, необхідно проходити УЗ-діагностику, щоб уникнути рецидивів і загострення захворювання.

Наші фахівці мають достатній досвід, щоб успішно вилікувати складні форми простатиту. Урологи-андрологи наших клінік спеціалізуються на лікуванні запущених форм простатиту і лікуванні хронічного простатиту.

Пам'ятайте, простатит лікується. Лікувати простатит необхідно, адже хвороба може позначитися не тільки на Вас, але і на Ваших подруг, створити серйозні проблеми із зачаттям дитини