Чоловічі страхи можна перемогти!

ОДИН з головних страхів чоловіки - статеве безсилля. Всім відомо, що рано чи пізно воно настане,-але стати неспроможним у розквіті сил боїться кожен. Адже цю біду не компенсуєш успіхами в будь-який інший діяльності.

Але на жаль багато представників чоловічої статі звертають увагу на свої проблеми в цій делікатній сфері коли вже важко щось виправити. А адже статеве безсилля-це результат захворювань, які проявляються і іншими неприємними симптомами. Більшість з них - хвороби передміхурової залози - м'язово-залозистого органа розміром з каштан Однак він виконує цілий ряд важливих функцій Таких як:Хвороби передміхурової залози

Секреторна - залоза виробляє рідину полегшує рух сперматозоїдів

Репродуктивна - секрет простати підтримує життєдіяльність сперматозоїдів поза чоловічого організму

Копулятивна (статева)-саме нормальна діяльність передміхурової залози забезпечує здатність до активного статевого життя.

Ендокринна - простата бере участь у виробленні гормонів Крім того вона бере участь у синтезі АТФ насичує енергією клітини організму

Бар'єрна - містяться в секреті залози речовини перешкоджають проникненню інфекцій з уретри у верхні сечові шляхи. Захворювання простати неминуче призводять до порушення цих функцій в результаті страждає весь організм.

Які бувають захворювання простати?

Простатит - запалення передміхурової залози - найпоширеніше урологічне захворювання чоловіків (страждають близько 60% чоловіків репродуктивного віку) Розвивається він у зв'язку з застойнизом життя, невилікуваного урологічними інфекціями і нерегулярним статевим життям

Іноді причиною простатиту є камені в стати перед ної залозі. Він може бути гострим і хронічним проявлятися ралічних порушення мі сечовипускання болями в промежині пахової області сексуальними порушеннями безпліддям Але може протікати безсимптомно і виявлятися тільки при УЗД та дослідженні секрету простати. Часто призводить до психоемоційних розладів.

Аденома (доброякісна гіперплазія) передміхурової залози - найчастіша доброякісна пухлина у чоловіків. Патологічний ріст залози починається зазвичай у віці близько 40 років захворюваність збільшується з віком. Приблизно 60% чоловіків старше 60 років і близько 80% старше 80 років мають ознаки аденоми простати.

Простатит

Захворювання проявляється одним або поєднанням декількох видів порушення сечовипускання На початкових стадіях симптомів захворювання може і не бути тому дуже важливі профілактичні обстеження. Лікування аденоми простати на початкових стадіях можна успішно провести консервативно а на більш пізніх доводиться застосовувати різні методи оперативного втручання.

Рак передміхурової залози - одне з найчастіших онкологічних захворювань серед чоловіків Зустрічається рак простати у чоловіків старше 40 років і захворюваність збільшується з віком Захворювання на ранніх стадіях у більшості випадків ніяк не проявляється, його може виявити тільки високоточна УЗ-апаратура. При своєчасній і правильно виконаної операції можливо повне лікування. На більш пізніх стадіях проводяться гормональна, променева терапія, хіміотерапія, симптоматичне лікування.

Коли потрібно звертатися до лікаря?

• При дизурических порушеннях - зміненому, хворобливому, прискореному сечовипусканні в будь-якому віці.

• При больовому синдромі-болі в промежині, прямій кишці з іррадіацією в яєчка, пеніс, внутрішні поверхні стегон. Болі під час або після еякуляції (сім'явиверження).

• При сексуальних порушеннях - порушенні еректильної функції відсутності сексуального бажання зниженні задоволеності статевим актом

• При безплідді з переважанням порушень морфології сперматозоїдів

• Обов'язкове дослідження передміхурової залози повинні щороку проходити чоловіки навіть не мають ніяких скарг на сечовипускання у віці 40 років і старше. Саме в цей час застійні явища в простаті дуже часто стають причиною розвитку в ній поширених захворювань у тому числі - і погано піддаються лікуванню на пізніх стадіях.

При яких симптомах потрібно обов'язково зробити УЗД простати?

• Болі внизу живота у паховій області в яєчках, в області яєчок, в області попереку болі при сечовипусканні і при сім'явиверганні;

• дизуричні явища: часті нічні і денні сечовипускання а також позиви до них;

• сексуальні дисфункції передчасна еякуляція: хвороблива ерекція, статеве безсилля, зниження статевої функції;

• чоловіче безпліддя: патологічні зміни в аналізі еякуляту, венозне розширення яєчок (варікацеле) гормональна дисфункція;

Високотехнологічна лабораторія

• лабораторно-клінічні зміни в аналізах сечі і крові. У тому числі підвищення рівня простато-специфічного антигену крові (PSA-тест). PSA-cубстанція продукується раковими клітинами передміхурової залози;

Урологандролог  Маді Мажед Ейсай

• у зв'язку з величезною поширеністю такого роду захворювань робити УЗД простати два рази на рік потрібно всім чоловікам у віці 40 років і старше.

Куди звертатися?

Унікальна для України високочутлива апаратура медичного центру «Флоріс» дозволяє не тільки поставити діагноз але і визначити причину захворювання скласти чітку картину хвороби і контролювати хід лікування. Дані УЗ-досліджень підтверджуються й уточнюються лабораторними аналізами. Тут же в медичному центрі «Флоріс» діє кабінет уролога - а, ндролога кандидат медичних наук Маді Мажед Ейсай може не тільки поставити діагноз але і призначити лікування контролювати його ефективність за допомогою додаткових досліджень, які знаходяться в його арсеналі.

Чи існують нові методи лікування простатиту?

У медичному центрі «Флоріс» застосовується новий метод лікування запального процесу передміхурової залози - розповідає урологандролог до м н Маді Мажед Ейсай - лімфотропної терапії. дозволяє збільшити доступність концентрації антибактеріальних препаратів в простату поліпшити мікроциркуляцію, кровообіг в малому тазу і фізіологічну лімфатичну циркуляцію Цей метод визнаний у всьому мізащіщен

Запишіться!

Оператори медичного центру «Флоріс» люб'язно запропонують вам зручний для вас час детально розкажуть про цікавлять вас дослідженнях і підготовці до них і зроблять все, щоб ви витратили мінімум часу.

Телефонуйте: 77-57-57

Записатися на прийом до спеціаліста або на обстеження можна також за адресою м.Суми вул.Чехова 2.