Гінекологія

На прийомі у гінеколога

З року в рік дівчат хвилюють одні й ті ж питання, що стосуються нормальної тривалості менструального циклу, правильного розвитку молочних залоз, захворювань, що передаються статевим шляхом, і механізму дії протизаплідних засобів.

Відповіді на всі ці питання не завжди можна отримати, погортавши сторінки медичних порталів. Це означає, що союзником у побудові щасливого майбутнього жінки повинен стати лікар-гінеколог, який дасть вичерпні відповіді на всі найскладніші питання.

Важливо!!! Відвідувати гінеколога потрібно регулярно.

Після початку статевого життя відвідувати гінеколога і здавати аналізи на виявлення прихованих інфекцій необхідно регулярно. Особливо варто бути уважною при зміні статевого партнера. Навіть якщо у вас немає скарг, показуватися гінекологу треба не рідше, ніж один раз на рік.

Також потрібно звертатися до гінеколога в наступних випадках:

  • хворобливі, нерегулярні менструації, порушення циклу
  • міжменструальні кровотечі
  • подразнення і свербіж статевих органів, виділення з неприємним запахом
  • біль під час статевого акту і після нього
  • кров'янисті виділення після статевого акту
  • болі внизу живота, різь при сечовипусканні
  • поява ущільнень в області статевих органів або молочних залоз, виділення із сосків.


Гінеколог потрібен при індивідуальному підборі засобів контрацепції - не варто в цьому питанні покладатися на досвід подруг або авторів статей в Інтернеті.

Допомога лікаря необхідна і при важких симптомах ПМС, коли долають апатія, слабкість і одночасно дратівливість не дають Вам вести звичний спосіб життя. Пам'ятайте - хороший фахівець швидко допоможе позбутися від неприємних проявів ПМС і поверне вам гарне самопочуття.


Не соромтеся задавати лікарю будь-які питання, які Вас цікавлять, уточнюйте, якщо щось залишилося незрозумілим в діагнозі і схемою лікування, бо справа йдеться про Ваше здоров'я.

 

Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Чехова, 2 та вул. І. Сірка, 3

#флорис #floris #флоріс #флориссумы #гінеколог #гинекологСумы #БулаваЮлияВикторовна #ПМС #кровотерения #женскоездоровье#КучеренкоИрина#планированиебеременности #удаление.папилом#плануваннявагітності


Виберіть цікавлячу Вас сторінку