Наші переваги

 • Медичний центр Флоріс працює вже тривалий час, з 1998 року, і встиг зарекомендувати себе як надійний центр з надання якісних медичних послуг, який працює за міжнародними стандартами.
 • Флоріс має всі необхідні дозволи, сертифікати, атестати, а також ліцензію про медичну діяльності, видану Міністерством охорони здоров'я України. Клініко-діагностична лабораторія атестована на право виконання лабораторних досліджень.
 • Додаткова участь лабораторії в незалежних програмах оцінки якості дозволяє об'єктивно стверджувати про високий рівень достовірності результатів досліджень.
 • Особлива увага приділяється правилам підготовки пацієнтів (попередні консультації, інформаційне забезпечення). Максимальний доступ до інформації про підготовку до досліджень у вільному доступі: на сайті, на інформаційних стендах.
 • Пацієнт на першому місці: комфорт, зручність, турбота. Використовуємо Ваші побажання для поліпшення якості роботи, розширення списку послуг. Побажання мають велике значення для поліпшення нашої роботи.
 • У місті Суми розміщені кілька медичних центрів Флоріс. Зручне розташування щодо міської інфраструктури дозволяє легко дістатися як на громадському транспорті, так і на персональному автомобілі.
 • Ми не стоїмо на місці, постійно стежимо за новинками в медицині, активно використовуємо нововведення і передові досягнення в своїй роботі. Впровадження нових розробок, досліджень і передових методів, придбання нового діагностичного обладнання, що користується попитом, проведення наукових досліджень, розробка і впровадження нових методик - невід'ємна частина нашого щоденного роботи.

Історія центру

Медичний центр Флоріс вулиця Рибалко,2

Трансректальне дослідження передміхурової залози, сечового міхура, трансвагінальне дослідження в онкології, УЗД очей і ретробульбарних просторів, доплерографія судин очей

УЗД шлунка, кишечника з контрастуванням і доплерографією, УЗД суглобів, зв'язок, сухожиль, шийного і поперекового відділів хребта

Доплерографія судин кінцівок, судин шиї та голови

Відкриття роботизованої клініко-діагностичної лабораторії. Впровадження ударнохвильової терапії для лікування опорно-рухового апарату

Лазерна абляція кіст молочних залоз. Впровадження пункційної біопсії, цитологічних досліджень щитоподібної та молочної залоз

Відкриття кабінету двухенергійної рентгенівської денситометрії, патології шийки матки та щитоподібної залози, цифрової рентгенівської мамографії і рентгена, патології молочних залоз

Розпочато роботу сучасного ендоскопічного кабінету

Відкрито кабінет Комп'ютерної томографії та встановлено сучасний апарат Philips Driliance 64

Встановлено новий, найпотужніший у регіоні комп'ютерний томограф Siemens Somatom Definition Edge 384 зрізу

Відкриття нового сучасного відділення Флоріс Клініка Жіночого Здоров'я

Професійна команда медичного центру Флоріс

Наш персонал


Наше обладнання

 • Ретельний вибір устаткування - максимальні можливості. Наші принципи вибору обладнання: широкий спектр дослідження, висока вірогідність.
 • Новітнє і високоточне обладнання експертного класу кращих світових виробників (Японія, США, Австрія, Германія).
 • У клініко-лабораторних дослідженнях роботи максимально роботизовані, практично повністю виключений «людський фактор». Для аналізів використовуються тільки якісні оригінальні реактиви та витратні матеріали.

Наші лікарі

 • Команда професіоналів медичного центру Флоріс відрізняється високим рівнем кваліфікації, спеціальними знаннями, досвідом роботи з діагностичними ситуаціями різної складності.
 • Постійно працюють фахівці, з великим досвідом роботи, першої та вищої категорії, кандидати медичних наук.
 • Лікарі центру - це лікарі за покликанням. Вони небайдужі до пацієнтів, хочуть і люблять працювати, по-справжньому хочуть їм допомогти. Робота в медичному центрі дозволяє максимально реалізувати свої знання і творчий потенціал.
 • Постійне професійне зростання: щорічне відвідування семінарів, курсів, стажувань. Керівництво медичного центру Флоріс піклується про своїх фахівцях і зацікавлене в їх розвитку та зростанні!

Не ризикуйте своїм здоров'ям! Довіряйте тільки професійним і відповідальним фахівцям. Якщо Вам знадобиться медична допомога - ми раді будемо Вам допомогти.