УЗД (ультразвукове дослідження)

Що необхідно знати про УЗД

Запис на прийом

При УЗДі для створення зображення внутрішніх органів використовуються звукові хвилі високої частоти. УЗД безпечно для вагітних і дітей, так як не пов'язане з радіацією. При проведенні узі на шкіру наноситься гель і спеціальний датчик переміщують над цікавить областю. УЗД безболісно. Комп'ютер обробляє сигнал і виводить його на екран у вигляді зображення. УЗД значно дешевше МРТ і комп'ютерної томографії. Якість результатів залежить від класу приладу та навичок лікаря.З детальним списком всіх видів ультразвукових досліджень, які ми проводимо, та цінами на них Ви можете ознайомитися за посиланням .Як проходить УЗД

 

УЗИ Сумы (ультазвуковое исследование)Як правило, УЗД проходить в спеціалізованому кабінеті. Ви лягаєте на кушетку для проведення УЗД. Лікар наносить гель на шкіру над цікавить областю дослідження. Гель покращує передачу УЗ-хвиль. Під час УЗД лікар преміщеє датчик. Можливо, Вас попросять ненадовго затримати дихання. Ви можете відчути легке тиск від датчика, але не будете чути хвилі високої частоти.

У медичному центрі « Флоріс » для проведення УЗД використовуються апарати УЗД експертного класу «Toshibo Aplio», укомплектовані лінійними, конвексний і мікроконвексний датчик різної частоти.

Наша перевага - це висока якість УЗД.

 Виберіть цікавлячу Вас сторінку