Отзывы пациентов

Уважаемые посетители!

Вы находитесь на странице отзывов Медицинского Центра «Флорис». Здесь Вы можете не только ознакомиться с отзывами наших клиентов, но и оставить свои комментарии и пожелания. Все отзывы, размещенные на нашем официальном сайте, являются реальными и достоверными. В этом легко можно убедиться, так как большинство людей при написании отзыва оставляют свои контактные данные.

Кроме этого, поскольку все посещения медицинского центра фиксируются в специальном журнале, мы легко можем установить был ли тот или иной человек у нас в центре, когда именно и какими услугами пользовался. Поэтому можете быть уверенны, что опираясь на отзывы на данной странице, Вы опираетесь на достоверную информацию.

Мы очень внимательно относимся ко всем нашим пациентам и нам важен каждый Ваш отзыв. Здесь Вы можете не только поблагодарить нас за работу, но и указать нам на наши недоработки, если таковые имеются. Если у Вас возникли какие-то сложности при посещении медицинского центра Флорис, что-то Вас не устроило, и у Вас имеются какие-то претензии, обязательно напишите нам здесь. Вся информация будет получена непосредственно руководством медицинского центра. После обработки информации мы обязательно отреагируем на Вашу претензию, и при необходимости с Вами свяжутся представители медицинского центра «Флорис».

 

Ждем Ваших отзывов и можете быть уверенны, что не один Ваш отзыв не останется без нашего внимания!

Отзывы о нас от наших гостей:


Людміла (25.07.2019)

Сьогодні зайшла у "Флоріс" і в очі кинулася велика яскрава квітка. Ні, я не про лікаря-координатора...а про квіти, які стояли у неі на столі. Моі очі відразу до жовтоі квітки під'єднали зелені кольори з назви медцентру, як доповнення до неі, як іі листочки..А "floris" у перекладі з лат. - "квітка". І тут згадалася така легенда про квіти: " Колись дуже давно перший чоловік на Землі вийшов у поле і побачив неземну красу навколо себе. Цю красу створили чарівні квіти... Чоловік подивився на свою кохану, а потім звернувся до неба й сонця з проханням дарувати Землі... такі красиві і запашні квіти, щоб прикрашали вони життя, милували око своєю вродою, дарували чудові пахощі та лікували від хвороб. А жінка ще додала і своє прохання. Вона побажала, щоб всі жінки, які будуть з'являтися на Землі були такі ж вродливі, як перші квіти, що їй подарував чоловік. А чоловіки щоб дарували квіти жінкам постійно, щоб квітів на Землі не ставало менше...". Так думається, що ті чоловік і жінка - то Тетяна та Валерій Гапченки, а квіти - то "Флоріс". Нехай таких 'Флорісів" буде більше!


Олена (24.07.2019)

Хочу залишити відгук для Старківа Мирослава Петровича і подякувати йому за його професіоналізм, уважність, небайдужість до нас, нашого здоров'я. Наскільки він віддає себе своїй справі, наскільки точно і грамотно підходить до підтвердження чи скасування того чи іншого діагнозу. Усі, з ким спілкувалася, задоволені його роботою. Дякую дуже "Флорісу", що саме у вас я взнала, що саме з моїм здоров'ям не так і тепер починаю правильне лікування. Також дуже вдячна за попередню консультацію лікарю-координатору. І взагалі усі тут приємні, усміхаються, відразу піднімається настрій і бажання жити.


Дмитрий (23.07.2019)

Очень благодарен всему медперсоналу заведения за внимательное, профессиональное отношение к здоровью моих родителей. Как- то не приходилось еще ни разу в жизни попадать в такую престижную клинику. Фсьо на висоте! РЕСПЕКТ !!


Емілія (22.07.2019)

На минулому тижні моя сестра яка була у мене в гостях у Сумах мала можливість оцінити якість послуг, які надаються у вашому центрі, вражена, що так швидко ніде нвколи не обстежувалась. Правда, на УЗІ прийшлося почекати , утворилася невеличка черга, потім, коли дивився лікар сестру, вона говорила, що зрозуміла чому та черга, бо лікар дивився так уважно, що зрозуміло тепер чому тут такі точні діагнози в центрі, не подякувати ми не змогли вам. Велика подяка всім! Ви молодці!!! Усім раджу тільки "Флоріс"!!!


Юлия (14.07.2019)

Не так давно пришлось побьівать во Флорисе, давно я не видела таких медучреждений! Какой порядок, какая ответственность, каждьій на своем месте! Приятная женщина, которая встречает всех на входе, как оказалось врач, которьій консультирует прежде, чем вьі начнете обследование. Консультация бесплатная!!! А уже о врачах можно говорить и говорить, вот где собраньі настоящие специалистьі! Огромная благодарность руководителям центра за обслуживание на вьісочайшем уровне! Если бьі побольше таких медучреждений! СПАСИБО!!!


Наталия (11.07.2019)

Уважаемый Валерий Владимирович, Вы создали прекрасный медицинский центр с первоклассными специалистами, новейшим оборудованием и передовыми технологиями зарекомендовавший себя не только в нашем городе, но и за его пределами. Поддерживаю ваше решение баллотироваться в депутаты. Уверена что Вы добьетесь значимых успехов в развитии медицины. Успехов и всего наилучшего


Ольга (4.07.2019)

Хочу сказать самые тёплые слова всем вашим сотрудникам.Много раз обращалась в вашу клинику и всегда получала квалифицированную помощь.Трудно выделить лучших ,но в это раз хочу поблагодарить Бидоленко Н.В.-прекрасный специалист, добрый и внимательный человек. А также мануального терапевта Зайцева В.В.-спасибо Вам большое,Вы настоящий волшебник.


Лариса (14.06.2019)

Хочеться сказати щось чудове про координатора центру Бідолєнко Наталію Вікторівну та не знаю, де знайти слова. Чи ж опише хто зорю ранкову, що край неба сяйво розлива? Ви чарівна, мов веселка ясна, мов троянда, що в саду весною розквіта. Вас відразу щиро полюбила, як сестру, як подругу свою, дякую я долі за цю милість, що звела із Вами у житті. Вітаю Вас і всіх медичних працівників "Флоріса" з професійним святом! Скільки ж Ви людей урятували! Вдячності від них нема кінця... Віддаєте людям своє серце, щоб були здорові їх серця. Дякую Вам всім за це! Миру, злагоди, щастя та здоров'я всім Вам!!!


Алена (12.06.2019)

Хочу поздравить весь медперсонал "Флориса" с наступающим профессиональным праздником! То, что вы делаете для людей, невозможно переоценить. Потому что вы помогаете людям жить полноценной жизнью и очень часто просто спасаете жизни! Недавно была во " Флорисе " и не могу не отметить прекрасную женщину, врача координатора Бидоленко Наталью Викторовну, которая настолько профессионально организовала моё обследование, что хочется зайти к Вам снова только для того, чтобы увидет , как она работает. Спасибо Вам, уважаемая Наталья Викторовна за Ваш труд , Ваше внимание , Вашу улыбку ! Поздравляю вас с Днем медицинского работника и желаю большущих успехов в вашем благородном и таком необходимом труде. Желаю вам уважения и любви коллег и пациентов, долгих и счастливых лет жизни, крепкого здоровья, душевного тепла и любви! Алёна (г.Сумы).

Тетяна Петрівна (14.05.2019)

Хочу залишити свій відгук про талановитого і кваліфікованого лікаря УЗД Старків Мирослава Петровича. Так склалося, що ще в 2008 ми з чоловіком потрапили на прийом саме до нього. Я обстежувалась по гінекологіі , а чоловік по сечостатевій системі. Нам дуже сподобалось гарне і уважне ставлення Мирослава Петровича до нас як до клієнтів. Перед проведенням сеансу УЗД Мирослав Петрович детально розпитав про захворювання. Під час дослідження у чоловіка Мирослав Петрович виявив в сечовому міхурі малесенький поліпчик і настійно радив звернутися до уролога і видалити його. Якось зразу не придали значення якомусь там поліпчику, потім забулось. І на протязі десяти років робили декілька разів УЗД сечового міхура в різних клініках , але ніхто з лікарів не бачив поліпчика. А в лютому цього року на місці поліпа було виявлено і прооперовано карценому сечового міхура. Тому хочу передати подяку цьому уважному і талановитому лікарю, як говорять – лікарю від бога. Я думаю таких вдячних як я дуже багато – кому подаровано друге життя. Щастя і здоров»я Вам Мирослав Пертович за врятовані Вами долі. Тепер вся моя родина, друзі і знайомі стараються потрапити на прийом саме до нього.


Добавить отзыв о нас

Будем рады получить от Вас отзыв о нас. Благодаря этим отзывам посетители сайта смогут получить достоверную информацию о высоком качестве и профессионализме наших специалистов.

Укажите картинку в формате JPEG, PNG или GIF
Не публикуется на сайте!
Поля, помеченные * - обязательные к заполнению!