Безкоштовна Денситометрія

20 жовтня у Світі відзначається день боротьби з остеопорозом. Остеопороз - це захворювання, яке призводить до витончення кісток, роблячи їх більш крихкими, схильними до переломів. Остеопороз  ще називають «тихим вбивцею»! Тому, що немає ніяких клінічних проявів до тих пір, поки не трапиться катастрофа, а саме перелом хребта або шийки стегна. Міцні кістки - основа здоров'я всього організму. Саме тому так важливо своєчасно діагностувати захворювання.

В усьому світі «Золотим стандартом» діагностики остеопорозу є двохенергетична рентгенівська денситометрія (метод визначення мінеральної щільності кісток).

Спеціально для цього, Медичний центр «Флоріс» оголошує тиждень боротьби з остеопорозом. А значить, в період с 14 до 19 жовтня 2019 року Ви можете абсолютно БЕЗКОШТОВНО пройти денситометрію в нашому центрі. Процедура абсолютно безболісна і займає всього 15 хвилин. Навіть, якщо у вас немає ніяких симптомів, але:

- ваш вік більше 50 років;
- у вас рання менопауза або ви перенесли операцію з видалення яєчників у віці до 50 років;
- у ваших близьких родичів був перелом шийки стегна;
- ви багато курите;
- у вас низька фізична активність;
- ви страждаєте на захворювання ендокринної системи, ревматоїдний артрит, хворобами легень, органів травлення, нирок, крові;

Обов’язково пройдіть ДЕНСИТОМЕТРІЮ. Процедура проводиться за попереднім записом.


Телефони для запису: (0542) 77-57-57
(066) 532-78-09, (097) 947-57-57
м. Суми, вул. Івана Сірка, 3