Our feedbacks

Dear visitors !

You are on the feedback page of ‘Floris’ medical center. Here you can review the feedback of our patients and leave your own comments and suggestions too. All feedbacks posted on our official site are true. It is easy to verify as the majority of people leave their contact details in the feedback.

Moreover, as all visits to the medical center are recorded in the special book, we easily identify whether this or that person attended our center, when exactly and which services he/she used. Therefore, you may be sure that the feedback posted on this page is the true information.

We treat all our patients very carefully and each feedback is important for us. Here you can express your thanks for our work and comment on our faults, if any. If you faced any problems during your visit to ‘Floris’ medical center, or you were dissatisfied with something, or you have any claims, please write us about it here. All information will be immediately transferred to the management of the medical center. After the information processing, we will definitely respond to your claim and, if necessary, the representatives of ‘Floris’ medical center will contact you.

We wait for your feedback and you may be sure that none of it will remain without our attention!

Patient Reviews:


Лариса (15.09.2019)

Доброго дня! Приємно перебувати на цьому сайті і в цьому медичному закладі - все організовано, зрозуміло, навіть немає зайвих питань, а в мене таки виникли та їх швидко було вирішено з лікарем-координатором. Тепер все послідовно. Сама почуваюся начебто добре, немає ніяких симптомів хвороб, крім підвищеної температури, іноді до 38-39, а так 37 постійно, ніхто з лікарів нічого не знаходить, при температурі 38-39 пишуть ОРВІ, лікуюсь тиждень-два антибіотиками і на роботу. Але температура залишається 37 все одно. Розговорилася з однією знайомою і вона порадила "Флоріс", лікаря Бідоленко для консультації. І, знаєте, недарма я розповіла про своє здоров'я своїй знайомій, недарма прийшла у ваш центр. Переглядаючі аналізи з інших клінік (а в мене було їх безліч) Наталя Вікторівна порекомендувала зробити аліз сечі на бактерії, і дійсносаме цей аналіз показав, що зі здоров'ям не так. Організм підвищенням температури намагався всім донести, що щось не так, і саме у " Флорісі" виявили причину, так швидко і недорого. Більше вже віддала за всі обстеження у інших лікарнях. Велике спасибі лікарю-координатору, врач, який дійсно розбирається і в аналізах, і в хворобах, такому лікарю можна довірити своє здоров'я. Щасти Вам!


Михайло (15.09.2019)

Великi слова подяки хочу винести костоправу Зайцову що поставив мене на ноги i я вiдчув себе як молодий . Ще дякую Бидоленко Наталiьї Вiкторiвнi , яка мене обстежила i запевнила , що Зайцев менi допоможе i Це правда ! Дякую дiвчаткам в регестратурi , якi завжди уважнi i чемнi . Ще раз впевнився , що Флорiс - кращий ! Михайло . Суми . 14 . 09 . 19 .


Анастасія (11.09.2019)

Звернулася до "Флорісу" за рекомендаціями лікарів з онкодиспансеру. Сказали, що тут аналізи більш точні, бо робляться на американській чи японській апаратурі. Звернулася за консультацією до лікаря у центрі, вирішила відразу зробити діагностику за онкомаркерами, хоча мене попередили, що онкомаркери можуть відразу не показати рак, треба дивитися всі аналізи, симптоми. Я від багатьох онкохворих чула, що якщо розпізнати рак на ранній стадії, його майже завжди можна вилікувати швидко і дешево. Про гроші в моєму випадку не йшлося, тому попрохала зробити онкомаркери. Хоч на ранніх стадіях рак майже непомітний, онкомаркери показалирівні певних речовин у крові і тканинах, які як раз і вказали на онкологічні процеси в моєму організмі. Дуже вдячна лікарям і біологу. Взагалі-то лікарі кажуть, що це не дуже надійний діагностичний механізм, але я радила б всім, хто хоче швидше почати лікування з такою страшною хворобою. Хочеться жити, боротися за своє здоров'я і майбутнє! "Флоріс"- ти кращий!


Любочка (11.09.2019)

Так хвалят всегда Флорис в Украине, что я решила таки приехать, как раз встреча однокурсников заставила . два года назад мне делали операцию и шов наложили очень грубо, на красивом теле не понятно что, хотелось устранить след после операции .и обратилась сюда. Действительно здесь моя мечта осуществилась! Очень хорошо, чт никаких противопоказаний у меня не нашлось, я очень боялась, чтоб не навредить своему здоровью. Процедура назвается мезотерапия. Никогда б не поверила, как говорится, если б не проверила . Рубцов на теле нет! Советую всем Флорис! Врачам-косметологам огромнейшее спасибо! Приятности на всю жизнь!


Игорь (11.09.2019)

Буквально вчера мне предоставилась возможность познакомиться с прекрасним человеком, приятним собеседником, с которим можно в спокойной обстановке випить чашечку кофе, открить тайни своего здоровья, вернее нездоровь ;-) просто поговорить по душам. Так вот здесь во "Флорисе», общаясь с Валерием Владимировичем Гапченко, я узнал, что центр вляется членом ассоциации медтуризма (хто-то хоть слишал о таком туризме?), т.е. они могут организовать поездку для лечения за границей. Я воспользовался случаем и возможностью, и всем советую, здесь такие добрие люди, которие помогут подобрать подходящую именно по вашему здоровью клинику и квалифицированных специалистов, мне подобрали програму, просчитали предварительную стоимость лечения, кстати, за проживание , знание иностранного переживать тоже не стоит. О таком лечении можно только мечтать, ведь можно пройти настоящую реабилитацию - медицинские процедури, а в свободное время посетить какие-то и достопримечательности . Я в шоке! Молчать не могу и не буду! У кого есть загранпаспорт и хоть какие- то збережения, и главное - мечта- лечиться " за кордоном", поспешите... пока есть такая возможность. Если честно, не думал, что такое возможно, в Сумах, молодци!


Людмила Дмитренко (10.09.2019)

Виражаю від щирого серця слова вдячності лікарю Кучеренко І.Ф. Який лікар! Більше б таких лікарів! Думаю, усі центри заздрять Флорісу за правильно підібраних медпрацівників.. А яке обладнання!!! Після держклініки наче у далеке майбутнє потрапила. Отакою повинна бути медицина. І реформи в медицині потрібні, щоб хто не казав. Дякую всім, хто мене оглядав, особлива вдячність Вам, Ірино Федосіївно, дай Бог Вам щастя , радості в житті і всього, чого Ви собі бажаєте!


Ирина (10.09.2019)

Хочу поблагодарить Ревере Ростиславу Васильевичу за профессионализм в своей специализации, отзьівчивость, внимание. Как приятно находится в медучреждении, где о нас, нашем здоровье, нашем будущем думают, а не просто так. Да, диагностика стоит денег, но все же иногда мьі несем в госклиники немальіе деньги, чтобьі нас хотя бьі заметили. Здесь же все организовано. Очень дорогая аппаратура, очень подготовленньіе кадрьі, насколько подобраньі специалистьі.Спасибо огромное!


Тамара Іванівна (10.09.2019)

Усим раджу тільки цю клініку. Влітку приїздили дітки з Німеччини, супроводжували мене для обстеження у "Флоріс", сказали, що лабораторєія у " Флорісі" одна з кращих у Європі. Цифрова рентгенографія і денситометрія є не у кожній клініці. Настільки діти мої раділи, що я відвідую саме цей центр. Звісно, що тільки цей, бо тут можна отримати не просто консультації висококваліфікованих, досвідчених лікарів, але й зарядитися позитивом, підняти собі і настрій, і поправити здоров'я. Я тільки сюди! Раджу всім, мої рідні і друзі отримують консультації тільки у "Флорісі". Тут якісні, недешеві, але вони того варті, послуги. Завжди приємний медперсонал, безкоштовні консультації і поради лікаря-координатора. Все організовано на вищому рівні. Молодці!


Анатолий (9.09.2019)

Анатолий (Сумы) 09.09.2019 Хочу вынести слова благодарности врачу-координатору Бидоленко Наталье Викторовне , которая всё-таки убедила меня обследовать позвоночник , в результате чего был наконец-то поставлен правильный диагноз , о котором я даже не подозревал . Спасибо Вам , уважаемая !


Татяна (9.09.2019)

Хочу залишити вiдгук про сучасну , розумну , шикарну лiкарку Булаву Юлiю Вiкторiвну , яка зразу ж поставила менi дiагноз , який i пiдтвердився пiсля обстеження. Не даремно я прийшла до " Флорiсу "-задоволена ! Всім рекомендую!!!


Add feedback about us

We will be glad to hear from you about us. Thanks to these reviews, visitors to the site will be able to obtain reliable information about the high quality and professionalism of our specialists.

Specify a picture in JPEG, PNG or GIF format
Not published on the site!
Fields marked with * - required fields!